Ekscentryczny łyżwiarz nową twarzą marki MAC

Marka MAC, której pomysłowości w kampaniach reklamowych nie brakuje - tym razem naprawdę zaskakuje. Nową twarzą promującą kosmetyki będzie bowiem dość ekscentryczny łyżwiarz Johnny Weir.

Johnny Weir to amerykański łyżwiarz figurowy , Mistrz swojego kraju w kategorii Solistów od 2004 roku.

Ciekawy wybór i to nie tylko dlatego, że twarzą reklamową marki MAC będzie mężczyzna. Postać o tyle ciekawa, że już od długiego czasu budzi on wokół siebie wiele kontrowersji. W 2010 roku podczas igrzysk w Vancouver - dwójka kanadyjskich dziennikarzy publicznie krytykowała go za dostarczanie negatywnego wzorca młodym łyżwiarzom poprzez swój styl bycia, wypowiadania się i wygląd. Sugerowano wówczas, że Amerykanin powinien poddać się testom płci.

Łyżwiarz nie przejął się opiniami - trzeba jednak przyznać, że jego styl i osobowość może wydać się odrobinę ekscentryczna.

Łyżwiarz brał udział w wielu sesjach, teraz z kolei pojawi się w zimowej kampanii reklamowej marki MAC. Będzie on promował kolekcję Glitter & Ice , o czym z pewnością będziemy informować was na bieżąco.

Moda jest wielką pasją Johnny'ego. Sam projektuje swoje stroje na zawody, a w przyszłości chciałby się zająć projektowaniem odzieży na szerszą skalę. Jego największą modową inspiracją jest Lady Gaga!

 

Zobacz też:

Makijaż w stylu Angeliny Jolie

Więcej o: