Nowość Olay - serum ujędrniające. Porady eksperta

Kiedy na rynku pojawił się krem - szybko zyskał ogromną popularność konsumentek. Dziś na rynku pojawia się serum. jak stosować tego typu kosmetyki - doradza ekspert - Anastasia Achilleos.

Niemal tydzień temu w Warszawie odbyła się ciekawa konferencja prasowa. Dotyczyła nowości jaką właśnie wprowadziła na rynek marka Olay. Ciekawa, bo pojawiła się na niej Anastasia Achilleos, która nie tylko opowiedziała kilka ciekawostek na temat życia światowej sławy gwiazd, z którymi pracuje, ale również dowiedzieliśmy się jak istotną sprawą jest odpowiednia technika nakładania na twarz kosmetyku.

Nowość, która pojawiła się w sklepach to serum ujędrniająco-modelujące OLAY Regenerist. Produkt powstał z myślą o wzmocnieniu działania kremu, który na rynku jest dłużej.

serum Olay Intensive Regeneristserum Olay Intensive Regenerist Fot. materiały prasowe

Wraz z postępującym procesem starzenia się skóry, na twarzy dochodzi do coraz bardziej zauważalnych zmian. Dzieje się tak z powodu spowolnienia odnowy komórek naskórka oraz zmniejszenia zdolności skóry do zatrzymywania wody. Wraz z tym procesem w głębszych warstwach skóry dochodzi do uszkodzenia i spowolnienia regeneracji białek strukturalnych, czyli kolagenu i włókien sprężystych.

Eksperci marki OLAY opracowali bowiem innowacyjne serum przeciwdziałające starzeniu się skóry, które ma pomagać w utrzymaniu jędrność w 3 kluczowych dla urody partiach ciała: na twarzy, szyi i dekolcie. Zawiera największe spośród kosmetyków z gamy OLAY Regenerist stężenie kompleksu amino-peptydowego i witaminy B3.

Anastasia Achilleos , brytyjska ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy oraz doradca światowej sławy gwiazd pracuje na kosmetykach marki Olay.

Należy pamiętać o tym, aby podczas codziennej pielęgnacji nakładać kosmetyk nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt. Skóra w tych obszarach jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje systematycznego nawilżania oraz intensywnych substancji regenerujących(...) - mówi Anastasia Achilleos.

Trzeba przyznać, że ma ogromna wiedzę na ten temat, z która nie tylko się z nami podzieliła, ale również pokazała krok po kroku - jak powinno się nakładać produkty do pielęgnacji, by działały efektywniej.

 

Warto przypomnieć, że krem ujędrniająco-modelujący OLAY Regenerist działa jak bariera ochronna dla skóry, zatrzymując jej nawilżenie i umożliwiając serum skuteczniejsze działanie w głębi skóry. Dodatkowo, krem pomaga przywrócić i wzmocnić elastyczność oraz gęstość skóry.

Nie ma tu dolnej granicy wieku od jakiej powinniśmy zacząć stosować kosmetyki.

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:

Serum Ujędrniająco-Modelujące OLAY Regenerist: 89,99 zł

Krem Ujędrniająco-Modelujący OLAY Regenerist: 89,99 zł

Zobacz też:

Warkocze i kłosy - która z gwiazd prezentuje się lepiej?

Więcej o: