Hugh Laurie nowym ambasadorem marki L'Oreal

Wszyscy znamy go doskonale - Hugh Laurie - serialowy Doktor House został nowym ambasadorem marki L'Oreal Paris.

L'Oreal wyróżnia się między innymi doskonałym doborem ambasadorów promujących markę. Najpiękniejsze i najbardziej znane aktorki, modelki, czy piosenkarki to znak rozpoznawczy L'Oreal Paris. Ale zmysłowe kobiety to tylko jedna strona medalu. Marka skupia się również na intensywnej promocji męskiej części produktów.

W tym celu również zwraca uwagę doborem ambasadorów. Najnowszym "nabytkiem" marki jest serialowy doktor House, czyli Hugh Laurie! Został on twarzą serii - Vita Lift Men Expert. I trzeba przyznać, że i w tej roli sprawdza się doskonale.

Okazje się, że tylko w serialu - Hugh Laurie gra mężczyznę, dla którego dbanie o wygląd jest raczej sprawą drugorzędną:

Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L'Oreal Paris. Będzie to dla mnie z pewnością wielka przygoda. Jako aktor, muszę przywiązywać dużą wagę do wyglądu. Jako mężczyzna - chcę. Nie tylko dlatego, że w życiu wygląd jest ważny, lecz także dlatego, że dbanie o urodę poprawia moje samopoczucie - mówi Hugh.

Hugh LaurieHugh Laurie Fot. materiały prasowe

Jest to doskonała okazja, by przybliżyć wam nieco sylwetkę znanego aktora:

Hugh Laurie jest z pochodzenia Brytyjczykiem. Pracuje nie tylko jako aktor, ale również reżyser, scenarzysta, kompozytor, piosenkarz, a nawet pisarz.

Po raz pierwszy przed kamerą pojawił się w 1975 roku. Od tamtego czasu wystąpił w ponad 20 filmach i serialach. Przełomem dla Hugh okazał się rok 2004. Prawdziwą popularność przyniosła mu wtedy rola ekscentrycznego, antyspołecznego, ironicznego, obdarzonego czarnym humorem Dr. Gregory'ego House'a w popularnym, amerykańskim serialu "Dr House", który co tydzień przyciąga 13 milionów widzów na całym świecie. To dzięki niezwykłej charyzmie aktora udało się stworzyć postać, która dziś stała się właściwie ikoną. Rola ta przyniosła mu dwukrotnie - w latach 2006 i 2007 - Złote Globy w kategorii Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama.

Dziś również komponuje utwory w stylu folk rock a także śpiewa, gra na pianinie, gitarze, perkusji, harmonijce oraz saksofonie. Niektóre z jego utworów można było usłyszeć w serialu "Dr House". Ostatnio aktor podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, co zaowocowało wydaną w Wielkiej Brytanii w maju 2011 r. płytą "Let Them Talk", utrzymaną w klimatach bluesowych.

Wolne chwile aktor poświęca muzyce, motocyklom i rodzinie. Od 1989 roku jest żonaty z Jo Green, z którą ma trójkę dzieci: córkę Rebeccę oraz synów Charlesa i Williama, który odziedziczył po ojcu zamiłowanie do aktorstwa.

 

Zobaczcie też:

Cheryl Cole po totalnej metamorfozie

Więcej o: