Sekrety piękna według Mirandy Kerr

Każda gwiazda ma kilka swoich sekretów dotyczących tego, jak dba o perfekcyjny wygląd. Poznajcie ulubione sposoby Mirandy Kerr!

Jest jedną z najsłynniejszych modelek świata i w dodatku żoną Orlando Bloom'a! Miranda Kerr bez wątpienia jest osobą, której urody może pozazdrościć niejedna kobieta.

Jak dba o swoją urodę?

Oprócz tradycyjnych sposobów, które zna każda z nas, Miranda dzieli się dwoma najbardziej drogocennymi sposobami, które według niej można polecić każdej kobiecie.

Pierwszym z nich jest picie soku z owoców Noni (modelka przysięga, że to skuteczne). Noni to to tropikalna roślina występująca w obfitości na nieskażonych wyspach Tahiti. Od 2000 lat mieszkańcy Tahiti poprawiali stan swojego zdrowia pijąc sok z owoców Noni . Dzisiaj naukowcy są pod ogromnym wrażeniem efektywności działania tego owocu.

Sok pije od 14 roku życia. Robię to codziennie - mówi Miranda Kerr. Jeśli mam długi dzień przed sobą, to jest coś bez czego nie można żyć".

Sok z owoców Noni wspomaga ogólną odporność organizmu, dodaje energii, zawiera antyoksydanty i mnóstwo składników odżywczych.

Drugim sposobem jest olej kokosowy. Modelka używa go przede wszystkim w kuchni.

Nie wyobrażam sobie dnia bez oleju kokosowego. Używam go do sałatek albo zielonej herbaty. Codziennie 4 łyżki.

Kokos jest bardzo smaczny i do tego wartościowy - zawiera witaminę B2, B6, C i E oraz kwas foliowy, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk.

Patrząc na modelkę - trudno jej nie uwierzyć!

Miranda Kerr Victoria's Secret show 2007Miranda Kerr Victoria's Secret show 2007 Miranda Kerr fot. EAST NEWS

Zobacz też:

Sekrety piekna według Beyonce

Więcej o: