Ewa Farna jako Rock Angel

Ewa farna została właśnie ambasadorką nowego zapachu Rock Angel. Współpraca młodej piosenkarki i marki Oriflame trwa już od sierpnia ubiegłego roku. Tego lata, na festiwalu Midsummer, który odbył się 9-10 lipca w Brn', Ewa Farna zaprezentowała nowy zapach Rock Angel, który będzie dostępny w Polsce już od sierpnia.

Woda toaletowa skierowana jest przede wszystkim do młodych dziewcząt, które są zarazem słodkim aniołem, ale kiedy potrzeba, potrafią uwolnić z siebie diablicę. Podstawową nutę zapachową tworzą - gruszka, gardenia oraz drzewo cedrowe i paczula .

Ivona Živná, dyrektor kampanii reklamowej Oriflame, o nowym zapachu:

"Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Ewą. Osobowość Ewy dokładnie oddaje charakter nowego zapachu, który jest słodki i czuły, ale jednocześnie dziki i niekonwencjonalny. Rock Angel to zapach, który odzwierciedla Anioła i Diabła ukrytego w jednym ciele. Ewa obchodzi niedługo 18. urodziny i wierzymy, że ten zapach jest nie tylko wielkim darem dla niej, ale również dla jej fanów."

Kampanię promują dwa plakaty reklamowe przedstawiające piosenkarkę jako anioła i rockową diablicę . Połączenie niewinności i temperamentu zamknięte w różowym flakonie ozdobionym zawieszką do telefonu , z pewnością przypadnie do gustu młodym, energicznym kobietom. Ponadto firma Oriflame, promując zapach, zaprasza do udziału w konkursie na zaprojektowanie dodatków z kolekcji Rock Angel.

Sama Ewa tak promuje nową kompozycję : "Woda toaletowa Rock Angel jest taka, jak ja - mocna, rockowa, a jednocześnie delikatna i subtelna. Sprawdź, czy ten zapach pasuje także do Ciebie."

Jak myślicie - czy zapach ma szanse stać się hitem?

Cena katalogowa - 49,90 (z 79,90 zł) 30 ml

Czy uważasz, że perfumy Ewy zostaną hitem?
Więcej o: