Amerykanie za grubi dla Toma Forda

Tom Ford uważa, że amerykańskie społeczeństwo bezwzględnie powinno przejść na dietę. Projektant jest zdania, że są oni stanowczo za grubi dla potrzeb jego pracy.

Taką opinię projektant wyraził w wywiadzie dla Time Out Hong Kong:

Amerykanie są za grubi. To samo zaczyna dziać się w Londynie. Więc jeśli rozmawiamy sobie o rasach i nacjonalizmie, muszę powiedzieć, że to bardzo pocieszające, że prawie każdy chiński obywatel jest szczupły".

Według Toma Forda otyłość jest bardzo poważnym problemem w USA, ale zamiast narzekania - powinno się znaleźć skuteczne rozwiązanie. Według sondażu organizowanego przez Centrum Badań Ipsos-McClatchy, pomimo ciągłego, dramatycznego wzrostu liczby osób otyłych w USA. Co gorsza, Amerykanie wcale nie uważają, że społeczeństwo ma problemy z nadwagą!

Pomimo wzrostu osób cierpiących na nadwagę i otyłość w Stanach Zjednoczonych - sami Amerykanie wcale nie uważają, że mają z tym problem!

Badanie natomiast wykazało, że tylko 17% ankietowanych przyznało , że otyłość jest dla nich, ich przyjaciół i rodaków poważnym problemem, 33% stwierdziło, że nie jest to wcale duży problem , a aż 49% uznało, że takiego problemu nie widzi!

Biorąc pod uwagę, że 75% społeczeństwa amerykańskiego ma nadwagę - wydaje się być to dość dziwne.

Zobacz też:

Odważna reklama kosmetyków Toma Forda

Więcej o: