Monika JAC Jagaciak wzięła ślub z dala od Polski i mediów. Sekret zdradził kolega

Wszystko wskazuje na to, że top modelka Monika JAC Jagaciak zmieniła stan cywilny w ostatni weekend lipca. Dopiero teraz do sieci trafiło zdjęcie jej zachwycającej sukni.

23-letnia JAC jest jedną z najbardziej znanych (i doświadczonych) polskich top modelek. Były Aniołek Victoria's Secret i muza Chanel międzynarodową karierę rozpoczęła... jako trzynastolatka. Mimo młodego wieku, Monika należy do grona najlepiej zarabiających modelek, a branżowy serwis models.com zalicza ją do prestiżowego grona ikon modelingu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Z grona modelek na topie, bardzo aktywnych na Instagramie i Snapie, JAC wyróżnia jedno - tajemniczość. Jagaciak jest tak skryta, że nikt dokładnie nie wie, kiedy i dlaczego rozstała się z Victoria's Secret. Nie afiszowała się także z życiem osobistym, ale od czasu do czasu media trafiały na jakiś trop. Wiadomo, że była związana z producentem sesji zdjęciowych Wojtkiem Szaulińskim, później zaczęła spotykać się z chorwackim fotografem i reżyserem Branislavem Jankiciem. Z tym drugim zaręczyła się w zeszłym roku (przynajmniej takie wnioski wyciągnęli fani, gdy na Instagramie mignął nowy pierścionek modelki...).

Ślub Moniki JAC Jagaciak

O ślubie JAC nie mielibyśmy pojęcia, gdyby nie stylista Paweł Kędzierski. To on opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym obejmuje śliczną pannę młodą w sukni z długim, lekko przejrzystym trenem. Po weselu nie ma za to ani śladu w mediach społecznościowych Jagaciak i Jankicia - oboje pokazują tam swoje osiągnięcia zawodowe. Wiemy tylko, że uroczystość odbyła się w Serbii w ostatni weekend lipca.

Niedyskrecja kolegi panny młodej może dziwić, ale przynajmniej Kędzierski odczekał kilka dni. Bardziej enigmatyczne posty ze ślubu pokazali m. in. Michał Rej i siostra panny młodej, sportsmenka Anna Jagaciak-Michalska.

Co miała na sobie panna młoda? Jak donosi Elle.pl, Monika Jagaciak poprosiła o zaprojektowanie sukni Kingę Malisz, Polkę pracującą w domu mody Oscar de la Renta.

Kim jest mąż Moniki JAC Jagaciak?

Branislav Jankic, mąż JAC, to 34-letni fotograf i reżyser. Urodził się w 1983 r. w Jugosławii, konkretnie w Vukovarze, należącym dziś do Chorwacji. Na jego oficjalnej stronie internetowej czytamy, że studiował w Niemczech, a doświadczenie zdobywał w Mediolanie i Nowym Jorku. Miał okazję pracować u boku legend fotografii - Bruce'a Webera i Gian Paolo Barbieriego.

Branislav Jankic (po prawej) z bratem

Jako partner Moniki Jagaciak Jankic ujawnił się w listopadzie 2015 r., kiedy towarzyszył ukochanej na afterparty pokazu Victoria's Secret. Para pozowała chwilkę razem, po czym chłopak modelki usunął się w cień. Monika i Branislav prawie nie publikują wspólnych zdjęć na Instagramie, czasem dają się za to zaskoczyć paparazzi.

Para rzadko pokazuje się w mediach społecznościowych i na ściankach, co nie znaczy, że ich relacja jest dla świata niewidoczna. Jankic promuje właśnie swój krótkometrażowy dokument "Letter to My Mother", o którego kolejnych pokazach informuje też małżonka artysty. Z Instagrama Moniki dowiadujemy się także, że... modelka współreżyserowała film. Wygląda na to, że oprócz miłości Polka znalazła także nowe pasje i wyzwania.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pomysł na łatwą fryzurę ślubną:

Opaska z warkoczy. Pokazujemy, jak stworzyć romantyczną i prostą fryzurę

Więcej o: