Która lepiej: Jennifer Lawrence czy L'Wren Scott?

Dwie znane panie w tej samej cieniowanej sukience. Która zestawiła ją lepiej - jej twórczyni czy nominowana do Oscara aktorka?

L'Wren Scott to amerykańska projektantka mody i kostiumów oraz modelka. Jej cieniowana sukienka z cekinów z kolekcji na wiosnę i lato 2011 przypadła do gustu blondwłosej aktorce Jennifer Lawrence, która założyła ją na Critics' Choice Movie Awards w Los Angeles 14. stycznia 2011. Jen dobrała do niej złotą sztywną kopertówkę i sandały Jimmy Choo "Lance" w cielistym kolorze.

Tę samą sukienkę zdecydowała się założyć także jej projektantka, ale nieco później, bo 27. lutego 2011 na Oscarowe Przyjęcie Vanity Fair. L'Wren postawiła na dużą ilość bogatych dodatków - złota biżuteria, kopertówka i buty odrobinę przyćmiły tę, i tak zdobną, kreację.

Czy Wy też macie wrażenie, że noszenie sukienki własnego projektu jako pierwsza osoba na świecie miałoby sens (choćby prezentacyjny i reklamowy), a zakładanie jej na tak ważne przyjęcie aż miesiąc po tym, jak miała ją na sobie klientka, jest małą wpadką i zachętą do niebezpiecznych dla stylisty i projektanta porównań?

Która z pań prezentowała się lepiej?

Która lepiej: Jennifer Lawrence czy L'Wren ScottKtóra lepiej: Jennifer Lawrence czy L'Wren Scott kolaż - Anna Szulc

Więcej o: