Ramona Rey na koncercie w Moskwie

Polska piosenkarka 3 czerwca wystąpiła w stolicy Rosji. Zobacz kto zaprojektował sukienki, które miała na sobie!

Ramona Rey odwiedziła niedawno Rosję, by trzeciego czerwca dać koncert w moskiewskim klubie China Town Cafe. Przyjechała tam na zaproszenie cenionego dziennikarza muzycznego Artioma Troickiego. Zobacz co napisano o niej na jednym z blogów dzień po występie:

Polska piękność Ramona Rey dosyć niespodziewanie i organicznie pojawiła się w roli "glamour Barbarelli" z nutą diabolicznej brawury. Mocny, zadziorny, a zarazem kojący głos Ramony, operowe wyczyny drugiego wokalisty - Kacpra, dynamiczny i wyważony electro-punk, szereg wkręcających, krótkich tracków i wstrząsająca melodyka Igora Czerniawskiego od pierwszych sekund oszołomiły i nakręciły. Już po drugiej kompozycji razem z Artiomem Troickim wyszliśmy na parkiet, a po pięciu minutach reszta publiczności chętnie do nas dołączyła, zamieniając China Town w rytmiczną electro-pop dyskotekę.

Jak widać, Polska może poszczycić się kolejną dobrze ubraną wokalistką, która ma własny styl muzyczny i potrafi porwać do tańca. Kojarzycie zapewne uwielbienie piosenkarki do polskich projektantów . Tym razem Ramona wybrała sukienki z kolekcji Dominiki Naziębły . Obie składające się z wielu warstw materiału - jedna czerwona, druga szara. Do nich artystka założyła perfekcyjnie dobrane cieliste szpilki.

Po obejrzeniu GALERII koniecznie napiszcie jak podobają się Wam obie kreacje i co sądzicie o stylu wokalistki!

Ramona Rey na koncercie w MoskwieRamona Rey na koncercie w Moskwie fot. mat. prasowe

Więcej o: