Fergie w Louis Vuitton - ładnie?

Co sądzisz o czarnej kreacji, którą miała na sobie Fergie podczas amfAR Inspiration Gala w Paryżu? Przesada czy modowe wyczucie w najlepszym wydaniu?

Fergie znana jest ze swojego uwielbienia do mody i ciekawych stylizacji. Wczoraj w Paryżu pojawiła się na gali amfAR Inspiration w czarnej stylizacji od Louis Vuitton z kolekcji na jesień 2011 , która składała się z ciętej laserowo kurtki z obłym kołnierzykiem, sporymi guzikami obszytymi skórą i puszystymi rękawami; czarnych szortów z wełny; sztywnej srebrnej torebki z frędzlem; matowych rajstop; kozaków ze sznurków; gorsetowego paska z lakierowanej skóry i topu z koronkową górą.

Według nas wokalistka zespołu Black Eyed Peas niemal zawsze prezentuje się świetnie. Wypada pochwalić ją za odwagę, ponieważ nie każda z nas wyszłaby na imprezę w tak niebanalnej kurtce i kozakach. Z drugiej strony, w dobie doceniania minimalizmu i przesytu, który serwuje nam Lady Gaga, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ta stylizacja jest przeładowana i na granicy dobrego smaku.

Jakie są Wasze wrażenia?

Fergie w Louis VuittonFergie w Louis Vuitton fot. East News

amfAR Inspiratio

Więcej o: