Katy Perry - ruda!

Wygląda na to, że Katy Perry, którą od znamy jako brunetkę - postanowiła zmienić kolor włosów. Idąc śladem innych znanych gwiazd - przefarbowała je na modny rudy odcień!

W tym roku rudy kolor włosów jest niekwestionowanym numerem jeden.

Ta moda ogarnęła ostatnio ogromną falą wiele gwiazd. Celebrytki wręcz oszalały na punkcie rudych włosów. Pisaliśmy już o: Drew Barrymore, Blake Lively, Scarlett Johansson, Emma Stone, Lily Cole, czy Selicie Ebanks . Dziś do tego grona dołącza również Katy Perry, która przez całe lata mocno trzymała się swoich ciemnych włosów. Wprawdzie stawiała na pewne innowacje w postaci kolorowych pasemek, czy licznych peruk, jednak nigdy nie zmieniała całkowicie koloru włosów. Właściwie nigdy nie widzieliśmy jej w innej odsłonie.

Rudy jest na tyle specyficznym kolorem, że albo go lubimy, albo nie . Szczególnie w morzu blondynek czy szatynek. Rudzielce zawsze wyglądają bardziej oryginalnie, mimo, że stereotypowo często kojarzą się nieszczególnie pozytywnie. Niezależnie od mody - kolor pozostaje podobnie jak inne jak najbardziej aktualny. I to widać!

T rzeba przyznać, że metamorfoza jest całkiem ciekawa. Odcień nieźle komponuje się z typem urody i karnacją Katy, a odmieniona artystka wbrew pozorom prezentuje się dobrze i jakoś tak... łagodniej. Choć pewnie to tylko pozory, bo znając Katy Perry - rudy odcień doda jej żywej osobowości jeszcze więcej pikanterii.

To niemała niespodzianka. Nigdy nie widzieliśmy Katy w takiej odsłonie. Zdjęcia rudej artystki zostały zrobione przez wścibskich paparazzi - możemy więc oglądać piosenkarkę odpoczywającą w basenie. Z całą pewnością już za parę dni pojawią się fotografie na których gwiazda zaprezentuje swój nowy kolor włosów w pełnej krasie . Chyba, że do tej pory zmieni zdanie...

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam więcej gwiazd, które ostatnio postawiły na rudy kolor!

Katy PerryKaty Perry MAVRIXONLINE.COM/nkm

Katy PerryMAVRIXONLINE.COM/nkm

Zobacz też:

Fryzjerskie inspiracje na lato - w stylu Fergie

Makijaż w stylu Katy Perry krok po kroku - zobacz, jak go wykonać!

Więcej o: