Florence Welch w trasie z Gucci

Odkąd Florence Welch została inspiracją Gucci, nie rozstaje się z kreacjami marki.

Już miesiąc temu było wiadomo, że projektami kreacji do trasy koncertowej po Stanach dla Florence Welch zajmie się dom mody Gucci. Wokalistka zespołu Florence & The Machine została twarzą marki od dawna bowiem wzbudzała fascynację dyrektor kreatywnej Gucci - Fridy Giannini:

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Florence na scenie, byłam oszołomiona jej ekscentrycznym stylem. Wyczułam niesamowitą, autentyczną energię, zarówno w jej głosie, jak i sposobie bycia. To się potwierdziło, kiedy znów zobaczyłam ją podczas rozdania nagród Grammy. Jedną z piosenek Florence "Hurricane Drunk" wykorzystałam podczas pokazu jesienno - zimowej kolekcji, ponieważ była ona realną inspiracją dla tej kolekcji - czarującą i energetyczną.

Projekt Gucci dla Florence WelchProjekt Gucci dla Florence Welch Gucci

Wokalistka nie kryła zaskoczenia i radości, kiedy dowiedziała się,że stała się źródłem inspiracji dla Gucci:

Absolutnie mi to schlebiło, kiedy dowiedziałam się, że moje występy stały się inspiracją dla jesiennej kolekcji Fridy. Kiedy zobaczyłam te suknie, zachwyciłam się - one są stworzone do moich show - ze względu na kolory, fasony, ten potencjał ruchu. Więc to było oczywiste, że postanowimy razem współpracować nad kilkoma projektami przeznaczonymi specjalnie na amerykańską trasę.

Florence Welch w kreacjach GucciFlorence Welch w kreacjach Gucci www.thedollsfactory.com

W efekcie otrzymaliśmy zwiewne, szyfonowe kreacje, w których od kilku tygodni Florence czaruje amerykańską publiczność. Suknie występują w różnych wersjach i wariacjach kolorystycznych, a piosenkarka potrafi w stu procentach wykorzystać ich potencjał. Jak huragan szaleje na scenie manewrując licznymi warstwami i odsłonami kreacji, które są stworzone do bycia w ruchu.

Jak Wam się podobają?

Gwiazdy w ciąży - zobacz ich styl

Więcej o: