Kate Middleton - ikoną stylu? Nie dla Diane von Furstenberg!

Mimo, że Kate Middleton jest księżną zaledwie od 3 miesięcy - kreatorzy mody już ogłosili ją ikoną stylu. Diane von Furstenberg uważa, że jest kimś znacznie bardziej wyjątkowym.

Zanim Kate Middleton została księżną - wiele osób przewidywało, że będzie jedną z najbardziej stylowych kobiet naszych czasów. O zaprojektowanie jej ślubnej sukni - projektanci toczyli prawdziwe boje.

Dziś Księżna doskonale wie jak chce się ubierać, a światowi kreatorzy mody uznali ją za ikonę dobrego stylu. Jednak Diane Von Furstenberg ma w tej sprawie nieco więcej do powiedzenia. Pierwsza dama nowojorskiej mody i jedna z ulubionych projektantek Ameryki twierdzi, że:

Kate Middleton nie jest ikoną stylu. Jest kimś o wiele większym. Jest tak pewna tego kim jest (...) Nigdy nie powinna dopuścić, by ktokolwiek myślał o niej inaczej".

Projektantka tak właśnie mówiła o Kate na pokazie Sary Key w Nowym Jorku.

Sama kreatorka mody znana jest ze swej niebywałej pewności siebie. Od lat szokuje licznymi romansami i rodzinnymi skandalami. Być może tak pozytywna opinia wiąże się z tym, że Księżna założyła jedną z jej kreacji wraz z kopertówką w ubiegły weekend?

Diane von Furstenberg i Yvan MispelaereDiane von Furstenberg i Yvan Mispelaere Diane von Furstenberg i Yvan Mispelaere fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Zobacz również:

Fryzura na lato w stylu gwiazd - galeria pełna inspiracji!

Więcej o: