W stylu Emmy Stone

Emma Stone wie, jak bez większego wysiłku wyglądać perfekcyjnie.

Emma Stone widziana jest ostatnio głównie podczas promocji najnowszego filmu z jej udziałem "Crazy, Stupid, Love" . Na uroczystych premierach pokazuje się głównie w perfekcyjnie dobranych kreacjach wieczorowych, teraz możemy również docenić jej codzienny look.

W jedwabnej, pudrowej sukience, szpilkach w kolorze nude i kryształowych kolczykach Emma mogłaby spokojnie pojawić się na ważnej imprezie. W codziennej stylizacji wygląda jeszcze lepiej. Okazuje się, że jeden akcent - brązowa, skórzana listonoszka - potrafi sprawić, że całość wygląda oryginalnie, zadziornie i z pewnością przykuwa wzrok. To zachęta do gry z konwencjami , mieszania różnych stylów, eksperymentowania. Pozornie niepasujący element nieraz może nas pozytywnie zaskoczyć.

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Przykład Emmy to również zachęta do łamania zasad, którymi się często kierujemy wymyślając stylizację.Aktorka pokazała, że w wieczorowej noszonej za dnia nie trzeba wyglądać na przebraną, tak jak niedawno Zoe Saldana udowodniła, że w zwykły biały top może się świetnie sprawdzić na czerwonym dywanie.

W skład kolażu wchodzi: sukienka H&M 68zł, szpilki 240zł, torebka Zara 289zł, kolczyki New Look 30zł, bransoletki H&M 16zł

Biel - najpopularniejszy trend wśród gwiazd

Więcej o: