Klasyka w codziennym wydaniu. Jak odtworzyć stylizację Iriny Shayk za 500 złotych? [DRESS FOR LESS]

Klasyka wcale nie musi być nudna. Irina Shayk doskonale wie, jak uatrakcyjnić małą czarną. Odtworzyłyśmy jej stylizację za mniej niż 500 złotych.

Stylizacja Iriny Shayk z małą czarną w roli głównej, to najlepszy przykład klasyki w wydaniu codziennym. Taka kreacja sprawdzi się w czasie nadchodzącej już pomału wiosny. Modelka połączyła prostą sukienkę ze stylowymi dodatkami - modnymi długimi kozakami i luksusową torbą Givenchy "Antigona" za około 7,5 tys. złotych. Cała stylizacja Iriny robi wrażenie nie tylko samym wyglądem, ale także ceną. Naszym zdaniem, kosztowała ona około 22 tys. złotych.

Jeżeli chcecie odtworzyć klasyczną stylizację Iriny Shayk, ale nie macie gwiazdorskiego budżetu, przygotowałyśmy dla was ciekawe i tanie alternatywy. Wszystkie ubrania znalazłyśmy w sieciówkach i każda z nas wydała na nie mniej niż 500 złotych. Aby w pełni odwzorować styl Iriny, musisz pamiętać o delikatnym makijażu. Klasyczny charakter stylizacji najlepiej podkreśli tusz Volume Million Lashes od L'Oréal Paris.

Która kreacja najbardziej przypadła wam do gustu? Swój głos możecie oddać w sondażu poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: