Gwiazdy bez makijażu - Jessica Alba

Jessica Alba wybierając się na zakupy rezygnuje z makijażu. Ciemne, przeciwsłoneczne okulary również uznała za zbędne - i całkiem słusznie!

Pisaliśmy niedawno o pięknej Rosario Dawson, która zupełnie bez makijażu buszowała po sklepach Mediolanu. Uśmiechnięta, chętnie dawała się fotografować. Czuła się swobodnie i wyglądała naprawdę wspaniale.

Jessica Alba jest kolejnym przykładem tego, że niektóre kobiety nie potrzebują kamuflażu, aby wyglądać ładnie i świeżo. Gwiazda parę dni temu wybrała się wraz ze swoją mamą na zakupy. Podobnie jak jej koleżanka z branży nie kryła się przed wścibskimi obiektywami paparazzi.

Aktorka ma 29 lat, ale z łatwością mogłaby się ubiegać o rolę nastolatki. Jej regularne rysy twarzy i dziewczęcy urok nie potrzebują żadnych "ulepszeń". Swą urodę najpewniej również zawdzięcza egzotycznej mieszance: ojcu z pochodzenia Meksykaninowi, mieszkającemu od zawsze w Kalifornii oraz matce, która ma francuskie i duńskie korzenie.

Większość gwiazd bez makijażu jest zupełnie nie do poznania. W przypadku aktorki nie mamy z tym najmniejszych problemów. Możemy jej śmiało pogratulować. Tak prawdziwie piękna i naturalna uroda zasługuje na uznanie.

Fot. Eastnews

Pictured: Jessica Alba Mandatory Credit ? Milton Ventura/Broadimage Jessica Alba leaving Urth Cafe with her mom 9/28/10, Beverly Hills, California, United States of America Reference: 092810_BDG_MILA_022 Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

 

Zobacz też:

Gwiazdy bez makijażu - Rosario Dawson

Atress Rosario Dawson shops at the Rocco Barocco clothing boutique in Milan, Italy. Pictured: Rosario Dawson Ref: SPL212467 210910  Picture by: Splash News

Jak podoba ci się Jessica Alba bez makijażu?