Fryzury w stylu lat 20. powracają do mody!

Ten trend jest coraz bardziej zauważalny. Już nie tylko gwiazdy powracają do przeszłości, by urozmaicić swój wizerunek!

Fryzury w stylu lat 20. znów powracają do łask. Możemy je zaobserwować zarówno na wybiegach, jak i na wielkich galach. Ostatnio modną fryzurę wykorzystał do swych stylizacji również dom mody Prada. Ostateczny kształt możemy podziwiać na zdjęciach wiosennej kolekcji na rok 2011.

Fot. Prada collection spring 2011

Stylizacje w tym stylu są eleganckie i szykowne, ale przede wszystkim niezwykle efektowne. Nie wiecie jak zrobić taką fryzurę? To całkiem proste.

Takie fale możesz ułożyć sama. Wystarczy kilka spinek do włosów i lakier. Wilgotne włosy podziel przedziałkiem. Pasmo włosów powinnaś ułożyć partiami w fale. Między wgłębienia wepnij spinki. Spryskaj całość lakierem do włosów i trzymaj na głowie jakieś 30 minut. Na koniec wyjmij spinki.
Jeśli masz długie włosy, upnij w ten sposób tylko partie włosów przy twarzy, a włosy z tyłu  możesz nawinąć na grube wałki.

Jest idealnym pomysłem na fryzurę karnawałową. Fale, błysk, dodatki, takie jak woalka. Jeśli posiadacie w swojej szafie sukienkę w stylu retro będzie to idealne połączenie!

Poza tym - fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy. Aby uzupełnić swój look pamiętaj też, by umalować oczy czarnym eye-linerem i podkreślić usta czerwoną pomadką!

Oto krótki filmik instruktażowy:

 

Zobacz też:

Fryzura w stylu Aniołków Charliego

FILE - In this Jan. 1977 file photo originally released by ABC, actress Farrah Fawcett-Majors from

Jak podoba ci się fryzura w stylu lat 20?
Więcej o: