Halloween - najgorętsze przebrania 2010

Halloween to świetna okazja do imprezowania i... złapania do siebie dystansu. A może by tak przebrać się za którąś z gwiazd? Sprawdźcie, kto w tym roku jest na topie :)
Lady Gaga Lady Gaga AP/Chris Pizzello

Lady Gaga

Lady Gaga stanowczo zajmuje pierwsze miejsce. Jej kostium z prawdziwego mięsa wywołał dużo szumu i jak się okazało, stał się inspiracją dla rzeszy naśladowczyń. Od czasu wystąpienia Gagi, w internecie pojawiło się wiele propozycji stworzenia podobnego stroju. Pewna nowojorska restauracja ze stekami zaoferowała stworzenie mięsnego stroju za 100,000$. Pracownicy zakładów mięsnych i obrońcy praw zwierząt wszczęli protest, przekonując, że noszenie mięsa nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. No cóż, nas nie muszą przekonywać...

Lady Gaga... ale to nie znaczy, że "mięsnego efektu" nie da się osiągnąć w mniej radykalny sposób. Z powyższego video dowiecie się, jak wykonać "mięsną kreację" bez drastycznych rozwiązań.
Zmierzch Zmierzch materiały prasowe

Wampiry i wilkołaki

Dzięki popularności "Zmierzchu" i jego kolejnych odsłon, motywy wampiryczne są absolutnie na topie. Nawet Robert Pattison czyli filmowy Edward Cullen tak bardzo wszedł w rolę, że w tym roku robi imprezę halloweenową z wampirycznym motywem przewodnim za 40,000 dolarów. Wszyscy goście mają mieć stroje szyte na zamówienie, ale jesteśmy pewne, że przebranie za wampira można stworzyć również za dużo mniejszą sumę.

 

Taylor Momsen
Taylor Momsen BUZZFOTO.COM/Justin Campbell

Taylor Momsen

Jej mroczy image wpisuje się w trend wampiryczny. Klimaty gotycko - buduarowe są również bardzo na topie.
Katy Perry Katy Perry East News

Katy Perry

Przebranie za Katy Perry nie jest już tak skomplikowane. Wystarczy niebieska peruka. Możecie zdecydować się na słodkie stylizacje rodem z teledysków "Teenage Dream" czy "California Gurls". Tu przydatna będzie wata cukrowa i gumiżelki, z których można stworzyć nawet całą kreację!  A na pewno naszyjnik. Możecie wybrać również drapieżniejszą wersję i założyć seksowny gorset.

Rihanna Rihanna East News

Rihanna

Rihanna z czerwonymi włosami znalazła wiele następczyń wśród swoich fanek. Wy również możecie sprawdzić, jak Wam będzie w czerwonym kolorze (peruki). A do niej - drapieżny kostium ze skóry lub dziewczęca spódnica z tiulu w  stylu Rihanny w nowej odsłonie.
Justin Bieber Justin Bieber AP/Chris Young

Justin Bieber

To przebranie wymaga najmniej wysiłku i... dużo dystansu :) Idol nastolatek wydał już swoją biografię, a "wyróżnia go" słodka buzia, emo grzywka i czapka z daszkiem.

Lindsay Lohan

Jej wizyta w więzieniu stała się wydarzeniem medialnym i została szybko wchłonięta przez popkulturę i rynek (koszulki "Uwolnić Lindsay"). Zakładając pomarańczowy t-shirt i kajdanki możecie więc mieć pewność, że będziecie zdecydowanie "trendy" :)
Michael Jackson Michael Jackson Agencja Wyborcza.pl

Michael Jackson

Król Popu zmarł w zeszłym roku, ale jego duch pozostaje wciąż żywy. Legenda Michaela sprawia, że białe rękawiczki, marynarki z aplikacjami i złote kombinezony nigdy nie wyjdą z mody. Jeśli nie macie w zasięgu ręki charakterystycznych ubrań, wystarczą aviatorki, kapelusz i antybakteryjna chusteczka na twarzy.
Więcej o: