ciuchy

 • Symbol siły Coco Chanel i mundur na wojnę Jackie Kennedy - opowieść o pewnym różowym kostiumie

  Symbol siły Coco Chanel i mundur na wojnę Jackie Kennedy - opowieść o pewnym różowym kostiumie

  Ten strój jest symbolem siły. Siły Coco Chanel, ale i Jackie, która rzuciła wyzwanie światu - podkreśla amerykańska dziennikarka Nicole Mary Kelby. W książce ?Ten słynny kostium? opowiada o kreacji, która stała się jednym z najsłynniejszych ubiorów epoki wielkich przemian obyczajowych; zdradza też, co łączyło jej matkę z legendarną projektantką mody.

  Dominika Węcławek
 • Jak skąpa jesteś - 8 typów mądrego kupca

  Jak skąpa jesteś - 8 typów mądrego kupca

  Oszczędna, czy już skąpa? A może zwyczajnie rozsądna? Liczenie się z pieniędzmi bywa postrzegane jak skąpstwo. Zupełnie niepotrzebnie, to po prostu przewidywanie i myślenie ekonomiczne.

  Magda Acer
 • Jak skąpa jesteś - 8 typów mądrego kupca

  Jak skąpa jesteś - 8 typów mądrego kupca

  Oszczędna, czy już skąpa? A może zwyczajnie rozsądna? Liczenie się z pieniędzmi bywa postrzegane jak skąpstwo. Zupełnie niepotrzebnie, to po prostu przewidywanie i myślenie ekonomiczne.

  Magda Acer
 • Krótki przewodnik po sztuce striptizu

  Krótki przewodnik po sztuce striptizu

  Twój partner nie potrafi cię sprawnie rozebrać? Zaplątane elementy garderoby sprawiają ci kłopot podczas seksu? Weź sprawy w swoje ręce i zamiast szamotać się z odzieniem wykonaj porządny striptiz!

  Linda Lovelace
 • Seks w małym mieście odc. 61: bielizna w Nowym Dworze Mazowieckim

  Seks w małym mieście odc. 61: bielizna w Nowym Dworze Mazowieckim

  Koronki i przezroczystości czy miękka bawełna? Stringi czy bokserki? Jaką bieliznę preferują kobiety, a jaką mężczyźni - seksowną czy wygodną? Czy ich zdaniem jest to ważna część garderoby? Czy zwracają uwagę na to, co nosi płeć przeciwna? No i jaka bielizna nas kręci? Sprawdziliśmy w Nowym Dworze Mazowieckim.

  Dellfina i Dorota
 • Czy starość może być modna?

  Czy starość może być modna?

  Kolejne marki zatrudniają starsze kobiety - modelki i znane postaci - do swoich kampanii reklamowych. Czy to chwilowy wybryk, dzieło producentów reklam, którzy muszą zwrócić uwagę w branży, w której "wszystko już było", a może wyraz zmian demograficznych?

  Natalia Sosin
 • Wysyp klonów - o modzie męskiej na jedno kopyto

  Wysyp klonów - o modzie męskiej na jedno kopyto

  Styl "na drwala" ma się dobrze i rozwija. Drwala dzielnie ściga szogun, który każe facetom wiązać włosy na czubku głowy w kitkę. O co chodzi z tymi trendami, czy teraz wszyscy muszą wyglądać tak samo?!

  Miss Olgu
 • Panie Witkowski, nie zwalaj winy na stylistę!

  Panie Witkowski, nie zwalaj winy na stylistę!

  Bycie kontrowersyjnym pisarzem i ekscentryczną szafiarką w jednej osobie to jeszcze nie powód, by udawać idiotę, gdy popełniło się co najmniej gafę, jeśli nie coś gorszego.

  Miss Olgu
 • 3 (lub 33) pary butów, które każda kobieta musi mieć
 • Norm Core - "hardkorowo normalne" włoskie buty z kapsuły czasu

  Norm Core - "hardkorowo normalne" włoskie buty z kapsuły czasu

  Historia jak z filmu - facet dziedziczy po zmarłej ciotce spadek, którego się nie spodziewał: tysiąc eleganckich damskich butów. Starych, ale nowych - bo sprzed kilkudziesięciu lat, ale nie noszonych. Co robić z tak nietuzinkowym skarbem, kiedy nie jesteś właścicielem butiku z butami?

  Natalia Sosin
Więcej o:

ciuchy