Premiera Burlesque

Rewiowy nastrój udzielił się gwiazdom...

Premiera "Burlesque"

Wczoraj w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera "Burlesque", w którym główne role grają Christina Aguilera i Cher. W filmie Christina gra młodą, uzdolnioną muzycznie dziewczynę z prowincji, która przyjeżdża do Los Angeles i tam odkrywa świat rewii, do którego wprowadzi ją bohaterka grana przez Cher. Na premierze to na nich koncentrował się błysk fleszy.

Premiera "Burlesque"

Kreacje gwiazd zaskoczyły. Christina Aguilera, która przyzwyczaiła nas raczej do skąpych ubrań, tym razem wystąpiła w jedwabnej sukni z trenem Elie Saab, w której wyglądała dostojnie, elegancko i kobieco.

Premiera "Burlesque"

64-letnia Cher postawiła być wierna stylowi z młodości i na wszelkie możliwe sposoby pokazać swoją wciąż idealną figurę i jędrne ciało. Obcisła mini, duży dekolt i kabaretki nie w każdym wieku są optymalnym rozwiązaniem.

Premiera "Burlesque"

Julianne Hough jest odtwórczynią jednej z ról w "Burlesque"
Debi Mazar Debi Mazar FERNANDO ALLENDE/BROADIMAGE/EAST NEWS/Fernando Allende/Broadimage

Premiera "Burlesque"

Debi Mazar udzielił się rewiowy nastrój. Aktorka wstąpiła w efektownej, atłasowej, wzorzystej sukience, którą uzupełniła krwisto czerwoną szminką i fryzurą w stylu lat 20.
Rebecca Gayheart Rebecca Gayheart KENNELL KRISTA/SIPA/EAST NEWS/KENNELL KRISTA/SIPA

Premiera "Burlesque"

Rebecca Gayheart
Kristin Cavallari Kristin Cavallari GREGG DEGUIRE/PICTUREGROUP/EAST NEWS/Gregg DeGuire

Premiera "Burlesque"

Kristin Cavallari
AnnaLynne McCord AnnaLynne McCord East News

Premiera "Burlesque"

AnnaLynne McCord
Kylie Jenner, Khloe kardashian, Kendall Jenner Kylie Jenner, Khloe kardashian, Kendall Jenner FERNANDO ALLENDE/BROADIMAGE/EAST NEWS/Fernando Allende/Broadimage

Premiera "Burlesque"

Siostry Kylie Jenner, Kendall Jenner wraz z przyszywaną siostrą Khloe Kardashian założyły kreacje zaprojektowane przez Kardshianówny dla Bebe.
Więcej o: