wydarzenie

 • "Mniej wystarczy" - wielki (także formatem) sukces polskiej artystki

  "Mniej wystarczy" - wielki (także formatem) sukces polskiej artystki

  Takie wiadomości uwielbiam! Monika Drożyńska, jako pierwsza polska współczesna artystka, została zakwalifikowana do udziału w projekcie 17ZWEI. Przez kilka tygodni jej praca będzie eksponowana w przejściu podziemnym w biznesowej dzielnicy Zurychu, po czym wejdzie do kolekcji sztuki współczesnej Deutsche Bank.

  Natalia Sosin
 • O moim małym niebie - Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów

  O moim małym niebie - Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów

  Trzy razy podchodziłam do pierwszego zdania, żeby miało sens, ale nic mi się nie składało, więc nie będzie wstępu. Przejdźmy do konkretów. Po pierwsze: czy któraś z Was poderwała komiksiarza według bezcennych wskazówek, które dla Was przygotowałyśmy wraz z red. Sosin? A może jakiś chłopak poderwał komiksiarę? Po drugie: czy będą z tego dzieci? Po trzecie: znów byłam na imprezie komiksiarzy. To jest forma uzależnienia jak nic. W zasadzie takie uzależnienie to polecam każdemu - dr Olczak.

  Miss Olgu
 • Nie kupuję - wymieniam! Kilka słów o zdobyczach z wymianek

  Nie kupuję - wymieniam! Kilka słów o zdobyczach z wymianek

  Wymianki. Nie stosuję ich często, za to bardzo różnorodnie. Nic nie zapłacić, wrócić do domu z nowymi ciuchami i jeszcze zmieścić je w szafie - Lubię to! Najczęściej wymieniam rzeczy dziecięce, głównie ubrania, rzadziej buty. Ale zdarza mi się też oddać książki za kosmetyki, ubrania za pedicure leczniczy dla Mamy, sadzonki sosny za flance pomidorów, zabawki za płyty. Gdybym miała więcej siły wymieniłabym kilka mebli. Nie robię wymianek często. Wystarczają mi dwa razy w roku, po wiosennych i jesiennych porządkach.

  Ania Oka
 • Ach, co to był za rok!

  Dla niektórych 2011 był rokiem wielkich i doniosłych wydarzeń, dla innych tragedii i klęsk. Były wzloty, upadki, śluby, rozstania, narodziny i śmierć. Co się działo? Wiele. Tak wiele, że przypominamy tylko to, co sami pamiętamy. Za wydarzenia pominięte przepraszamy.

  ola długołęcka
 • Wystawa sukni ślubnej Kate Middleton - zobaczyłybyście?
 • Gwiazdy na globalnej premierze nowego albumu Beyoncé + WIDEO!

  Gwiazdy na globalnej premierze nowego albumu Beyoncé + WIDEO!

  W poniedziałek wieczorem w londyńskim Shepherd's Buch Empire odbyła się premiera najnowszej płyty Królowej R&B. Wydarzenie "Beyoncé 4D with Belvedere" trzymane było w tajemnicy do ostatniego momentu. Zobacz kto się pojawił!

  annaszulc
 • Gwiazdy na Verva Street Racing - oceniamy stylizacje

  Gwiazdy na Verva Street Racing - oceniamy stylizacje

  Nie wszyscy z gości, którzy pojawili się na imprezie, interesują się motoryzacją, ale to jasne, że Verva Street Racing był idealną weekendową okazją na zaprezentowanie swojego letniego stylu. Jak wyglądały celebrytki wśród szybkich maszyn?

  ellen_ripley
 • Najciekawsze stylizacje gwiazd na rozdaniu nagród Tony 2011
 • Podsumowanie: najciekawsze stylizacje gwiazd na FPFF 2011
 • "Najlepsze" stylizacje gali Kobiety Roku Glamour

  "Najlepsze" stylizacje gali Kobiety Roku Glamour

  Co miały na sobie znane panie podczas gali Kobiety Roku Glamour? Niektóre z nich postawiły na przepiękne suknie, inne na niebanalne i kolorowe zestawy, a jeszcze inne postanowiły spróbować zwrócić na siebie uwagę za wszelką cenę. Zobaczcie!

  annaszulc
Więcej o:

wydarzenie