Karnawał w bieli?

Nie tylko na ulicach, ale też w szafach.
Biały kolorem karnawału Biały kolorem karnawału kolaż Lula.pl

Sezon na biel

Biel stała się ostatnio bardzo popularna wśród gwiazd. Celebrytki wiedzą co robią - najmodniejszy kolor nadchodzącego sezonu noszą już dziś. Zobaczcie najpopularniejsze trendy i fasony. Może Wy też pokochacie ten kolor i właśnie w eleganckiej bieli spędzicie karnawałową imprezę? Nie martwcie się - wtopienie w śnieżny pejzaż Wam nie grozi - biel zdecydowanie przykuwa wzrok!

W stylu lat 60.

Ostatnio wróciły charakterystyczne dla lat 60. okrągłe kołnierzyki i proste mini sukienki z dekoltem pod szyję. W takiej sukience wystąpiła niedawno Anja Rubik.

Na zdjęciu: kolekcja Chanel wiosna/lato 2011, sukienki Topshop

Geometryczne formy

Anne Hathaway wybrała ciekawie skrojoną kreację, z ostrymi, geometrycznymi cięciami.

Na zdjęciu: sukienki Aqua, asos.com

Minimalizm w wydaniu maxi

Doda i Gwyneth Paltrow w ciągu 1 tygodnia pojawiły się w bardzo podobnych kreacjach. Obie postawiły na minimalizm - sukienka Dody nie miała żadnych zdobień. Kreację Gwyneth z tyłu zdobiło wycięcie odsłaniające kawałek pleców.

Na wybiegu: kolekcja Dereka Lama

Asymetrycznie

Kim Cattrall uległa jednemu z popularniejszych fasonów roku - asymetrycznej sukience z jednym ramiączkiem. Podobne znajdziecie miedzy innymi na stronie asos.com.

Piórka, koronki

Biel nie musi być ascetyczna i minimalistyczna. Jeśli chcecie większego urozmaicenia, warto poeksperymentować z fakturą i nie ograniczać się z ozdobami. Do wyboru macie piórka, wytłaczane, barokowe tkaniny, koronki i cekiny - wszystkie wciąż bardzo modne w tym sezonie!

Na zdjęciu od lewej: sukienka Lanvin, Topshop, New Look

Nietypowe tkaniny

Ten pomysł ostatnio promuje Angelina Jolie, która na czerwonym dywanie pojawia się ostatnio w kreacjach z wełny albo moheru - przytulne materiały również mogą wyglądać wykwintnie.

Na zdjęciu: sukienka Topshop, Max Mara, Valentino

Zobacz, jak możesz pomóc

Więcej o: