Najlepiej ubrane na konferencji Orły 2011

Trzy piękne kobiety w nie najgorszych stylizacjach. Sprawdźmy, jak wyglądają najlepsze stylizacje imprezy i czy rzeczywiście są dobre!
Najlepiej ubrane na konferencji Orły 2011 Najlepiej ubrane na konferencji Orły 2011 fot. Kapif

Orły 2011

Na konferencji Polskich Nagród Filmowych Orły 2011 pojawiło się niewiele gwiazd. Wybrałyśmy trzy celebrytki, które wyglądały najlepiej. Niestety nawet te najlepsze stylizacje nie były perfekcyjne...

Sprawdźcie same!

Grażyna Torbicka na konferencji Orły 2011 Grażyna Torbicka na konferencji Orły 2011 fot. Kapif

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka wybrała na tę okazję czarny zestaw składający się z zamszowych kozaków, rajstop i dzianinowej sukienki z golfem. Niestety, mamy wrażenie, że ta ostatnia wygląda na nieco znoszoną i nieświeżą. Prawdopodobnie na żywo wyglądała o wiele lepiej, ale i tak sądzimy, że piękna Polka mogła wybrać nieco estetyczniejszy i modniejszy model.

Olga Frycz na konferencji Orły 2011 Olga Frycz na konferencji Orły 2011 fot. Kapif

Olga Frycz

Olga Frycz także postawiła na czerń. Wybrała bardzo ładną i prostą sukienkę z krótkimi rękawkami i wiązaniem w pasie. Do tego założyła kryjące rajstopy i skórzane kozaki.

Musimy przyznać, że nic nas nie dziwi bardziej, jak wybieranie topornych kozaków do sukienek na obfotografowywane gwiazdorskie imprezy. Nawet jeśli jest zima, celebrytki powinny się poświęcić i założyć delikatne i wytworne czółenka na obcasie. Taka zmiana potrafiłaby zrobić z tej zwyczajnie dobrej stylizacji, stylizację co najmniej bardzo dobrą.

Magdalena Cielecka na konferencji Orły 2011 Magdalena Cielecka na konferencji Orły 2011 fot. Kapif

Magdalena Cielecka

Jedyny zestaw, w którym niewiele można zmienić, miała na sobie Magdalena Cielecka, która słynie ze świetnego modowego wyczucia. Aktorka wybrała niebanalne buty z zamkiem, granatowe dżinsy, czarną kopertówkę, żakiet z satynowym kołnierzem w tym samym kolorze oraz szarą tunikę z ozdobnym marszczeniem. Jedyne do czego można się przyczepić to dżinsy, które są za luźne w okolicach kostki i zbyt wiele poziomych linii, które są niebezpieczne dla ogólnego odbioru sylwetki. Mimo to, wyglądała świeżo, nowocześnie i najlepiej z całej imprezy.

Wam również strój Magdaleny Cieleckiej podobał się najbardziej? Też uważacie, że nawet najlepsze stroje z tego wydarzenia i tak są niedoskonałe?

Więcej o: