Powietrzna sesja dziewczyn z "Top Model 2"

Chyba żadna modelka jeszcze nie pozowała zawieszona na alpinistycznym sprzęcie na wysokości 100 m. Z takim zadaniem musiały sobie poradzić dziewczyny z Top Model 2.
Top model 2 - sesja z 6. odcinka Top model 2 - sesja z 6. odcinka kolaż lula.pl

Sesja na wysokościach - Top Model 2, odc. 6

Absurdalny pomysł umieszczenia kandydatek na modelki na wysokości 100 m, przyniósł całkiem dobre efekty. Duet fotografów Daniel Duniak i Grzegorz Korzeniowski znany jest głównie z sesji mody męskiej, np. sesji kolekcja Mariusza Przybylskiego na jesień 2011. Wczoraj artyści fotografowali przerażone dziewczyny zawieszone nad ziemią, przed upadkiem chroniła je skomplikowana konstrukcja zabezpieczająca - nie które kreatywnie wykorzystały liny, a inne płakały z bólu. Zobaczcie efekty.

Top model 2 - sesja z 6. odcinka Top model 2 - sesja z 6. odcinka mat. prasowe TVN

Honorata

Zdjęcie Honoraty zostało w czasie panelu jurorskiego nazwane najlepszym, ale ostatecznie dziewczyna przeszła dalej z dalszego miejsca (czyżby Tyszka obraził się za jej niedbały strój podczas nagrania). Zdjęcie jest bardzo efektowne, bo Honorata umiejętnie wykorzystała dynamikę tkaniny i wygląda naturalnie mimo niestandardowych warunków pracy. Chociaż oddajemy Tyszce co tyszkowe, w porównaniu z Michaliną, ma grube uda.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Olga Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Olga mat. prasowe TVN

Olga

Nie przestaje nas fascynować przypadek Olgi. Jurorzy i zagraniczni goście wciąż ją krytykują i to bezlitośnie. Jednak nie mają odwagi wyrzucić jej z programu, bo wiedzą, że śliczna, niewinna buzia przyciągnie widownię. Kolejne nieudane zdjęcie Olgi dowodzi, że nie każda piękna i wysoka dziewczyna może być modelką. Lula dołącza do grona zdziwionych słabym występem Olgi w programie.

Ocena zdjęcia wg Luli: minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Gabrysia Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Gabrysia mat. prasowe TVN

Gabriela

Dobrze, że Gabriela ma świadomość, że nie nadaje się na modelkę. W jej przypadku przeciętny wzrost idzie w parze z niezbyt długimi nogami. Zdjęcie na linach bezlitośnie to obnażyło i wyeliminowało Gabrysię z programu. Może trochę niesprawiedliwie, bo poza długością nóg modelki, fotografia nie jest taka zła. Teraz, gdy odesłano Gabrysię do Maćkówki bez kariery i bez matury, zaczynamy ją nawet lubić. Cóż, z pewnością jakaś niszowa telewizja szuka prezenterek.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus/minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Anna Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Anna mat. prasowe TVN

Anna

Święta dziewica Top Model z płaczki zmieniła się w nienawistną boginię zemsty. Jej totalne wyalienowanie z grupy inspiruje ją do ciężkiej pracy, użalania się nad sobą i obgadywania koleżanek przed kamerą. Nie możemy ukryć irytacji wczesnogimnazjalnym stylem bycia 18-latki. Być może z tego powodu, zwycięskie zdjęcie wczorajszego odcinka nas nie zachwyca. Jest bardzo dobre, ale wciąż widzimy na nim szczupłą dziewczynę, a nie modelkę.

Jak Ani udało się zebrać energię, żeby pozować jak prawdziwa Amazonka?:

Wyobrażałam sobie ludzi, których nienawidzę. Między innymi Dorotę.

Gratulujemy.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus/minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka. Michalina Top model 2 - sesja z 6. odcinka. Michalina mat. prasowe TVN

Michalina

Zgadzamy się z Marcinem Tyszką - Michalina ma niesamowite nogi! Jednak jej mina wypadła bardziej wrednie niż wojowniczo. Zdjęcie ratuje bardzo udana poza i ekscentryczny metalowy kubrak w stylu Lady Gagi.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus/minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Natalia Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Natalia mat. prasowe TVN

Natalia

Dobra poza, dobra mina. Natalia nie nadaje się na modelkę, ale lubimy jej zdjęcia. Jurorzy za to doceniają jej zaangażowanie, dzięki któremu trzyma się w programie.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Magda Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Magda mat. prasowe TVN

Magda

Bardzo niewymuszone zdjęcie. Nie urzeka nas w takim stopniu, co zachwyconego Wayne'a Sterlinga, ale fascynuje nas zupełnie swobodna pozycja Magdy. Zdaje się mówić: jestem chłodną, wyrafinowaną blondyną i nawet nie zauważyłam, że wiszę na linach w bardzo niekomfortowej pozycji.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Joanna Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Joanna mat. prasowe TVN

Joanna

Koczkodan czy przyszła top model? Przyszłość studentki medycyny wciąż się waży. Po udanym zeszłotygodniowym odcinku, Joanna osiadła na laurach. W połowie lekcji chodzenia z Anją Rubik już miała dosyć, a pozowanie na wysokościach ją zwyczajnie przerosło. Narzekała na uporczywy ból w żebrach, mimo że prawdopodobnie każda finalistka czuła to samo. Nie obyło się płaczu i przerw na złapanie oddechu. Ostateczny efekt jest mizerny - na zdjęciu widać, że Joanna zaraz się rozpłacze.

Ocena zdjęcia wg Luli: minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Oliwia Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Oliwia

Oliwia

Internauci zauważyli, że Oliwia przypomina anioła zstępującego z nieba. Bez przesady, ale nie można dziewczynie odmówić subtelności. Delikatna uroda, dużo gracji i wdzięku. Oliwia jest mało "modelkowa", ale bardzo przyjemnie się na nią patrzy i przekonała do siebie nawet Wayne'a Sterlinga. Wolelibyśmy, żeby to ona, a nie Gabrysia zrobiła karierę w telewizji.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka Top model 2 - sesja z 6. odcinka mat. prasowe TVN

Vera

Vera wciąż kiepsko panuje nad twarzą, ale jest postęp. Ta naprawdę śliczna dziewczyna powinna ćwiczyć miny przed lustrem i nauczyć się eksponować swoją urodę. Na pewno jest bardzo zgrabna i profesjonalna, co widać na ostatecznej fotografii.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Dorota Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Dorota mat. prasowe TVN

Dorota

Dorota już już ryzykowała pożegnanie z programem. Według Tyszki wszystko na tym zdjęciu jest za duże, a 23-latka schowała szyję. Z tym drugim zgadzamy się w 100%, ale krytyka jury wydaje się przesadzona. Dorota nawet nie wygląda na tak poirytowaną jak w poprzednich zdjęciach.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus/minus

Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Viktoria Top model 2 - sesja z 6. odcinka - Viktoria mat. prasowe TVN

Viktoria

To chyba nasze ulubione zdjęcie z tej sesji. Niziutkie chucherko naprężyło mięśnie i pokazało, że sporty ekstremalne nie są dla niej straszne. Viktoria jako jedyna miała siłę i ochotę poeksperymentować z pozami na linach i efekt powinien zawstydzić koleżanki. Najlepsza poza sesji, a do urodziwej twarzy Viktorii nie musimy już chyba nikogo przekonywać.

Ocena zdjęcia wg Luli: plus

Które zdjęcie jest Waszym zdaniem najlepsze?

Zobacz też:
Pełna relacja z 6. odcinka
Top Model 2 - odcinek 6


Więcej o: