Akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Nowe modele torebek, a może nowe modele okularów. Jakie nowe dodoatki pojawiły się w luksusowych sklepach?
akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Diesel

Charytatywna akcja Diesela. Materiały nie wykorzystane przy produkcji ubrań, zamienione zostają w wyjątkową biżuterię i dodatki. W Niemczech z tej okazji organizowane są workshopy, gdzie każdy może zostać autorem niepowtarzalnych dodatków. Dochód z całej akcji przekazywany jest na pomoc Afryce.

akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Gucci

Boston Bag to zaprojektowany prze Fridę Giannini nowy model torebki, który pojawił się ostatnio w butikach Gucci. Skórzana torebka z wytłoczonym, charakterystycznym monogramem, to klasyczny model do ręki. Dochód ze sprzedaż przekazany zostanie na pomoc szkołom w Azji, akcji organizowanej przez Unicef.

akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Alexander Wang

Torebki z najnowszej kolekcji SS 2013, która została zaprezentowana ostatnio w Nowym Jorku, świecą w ciemnościach. Wykonane z gumowanej jagnięcej skóry Pelikan Sling Glow swoim kształtem zachwycają w ciągu dnia a nocą mogą każdej fashionistce posłużyć jako 'latarka'. Cena: 750 dolarów.

akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Louis Vuitton

Klasyk paryskiej marki w nowej odsłonie. W tym sezonie 'Speedy 25' uatrakcyjnione zostało poprzez nowy monogram i rozszerzoną paletę barw. Tłoczona w klasyczne logo marki, jagnięca skóra i pięć nowych kolorów, od czekoladowego brązu po malinową czerwień.

Więcej o: