Akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Nowe modele torebek, okularów i wyjątkowe buty. Zobacz, jakie dodatki pojawiły się ostatnio w sklepach?
akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Ray-ban

Najpopularniejsza marka okularów na świecie, z okazji swoich 75 urodzin stworzyła unikalny model składany Ray-ban Aviator Folding Ultra. Legendarny model marki pojawi się w ekskluzywnej wersji składanej i powlekanej 22 karatowym złotem. Oprawki dostępne w białym i żółtym złocie zostały wyprodukowane tylko w ilości 7,500 sztuk na cały świat.

akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe

Solo Femme

Inspiracją Solo Femme jest włoskie życie: pokazy mody z Mediolanu, moda uliczna, film i włoska estetyka. Taka również jest ich najnowsza jesienno-zimowa kolekcja, która dostępna jest na stronie internetowej. Jeśli zakochałyście się w butach Solo Femme zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

Fendi

Torebka The Fendi Baguette obchodzi w tym roku swoje okrągłe urodziny. Z tej okazji włoski dom mody uruchomił sklep on-line, gdzie możemy nabyć jeden z modeli kultowego, kobiecego dodatku.

Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

My Paris

Firma My Paris jest przedstawicielem słynnej francuskiej firmy Mellow Yellow Paris stwo­rzonej w 2003 roku przez Bruno Van Gaver'a. Specjalizuje się ona w produkcji modnego, damskiego obuwia, ale oferuje również oryginalne akcesoria takie jak np. torebki. Butik My Paris z kolekcją paryskiej marki zlokalizowany jest na II piętrze w nowym concept store Mysia 3 w Warszawie.

nowości akcesoria nowości akcesoria mat.prasowe

TOUS

Nowe modele torebek pojawiły się również w TOUS. Jesienne propozycje marki to małe, wyjściowe torebki na łańcuszku oraz duże torby na co dzień. Nowe modele wykonane są ze skóry koziej i futra lisa.

akcesoria nowości akcesoria nowości mat.prasowe/facebook

Valentino

W butiku Moliera 2 pojawiły się nowe modele torebek z jesiennej kolekcji Valentino. Skórzane torebki w stylu lat 50. urozmaicone zostały ćwiekami i modnymi w tym sezonie kolorami. Must have każdej fashionistki.

Więcej o: