Akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Nowe modele torebek i wyjątkowa biżuteria. Zobacz, jakie dodatki pojawiły się ostatnio w sklepach.
Akcesoria - nowości Akcesoria - nowości mat.prasowe

EmmaRings

Inspirowany symboliką narodową, ubrany w nowoczesną formę składanych obrączek modułowych eMMaRINGS - Pierścień z wizerunkiem Orła, to kontynuacja kolekcji Roberta Kupisza 'HEROES' a jednocześnie zupełnie nowa odsłona pierścionków marki eMMaRINGS. Stalowy Orzeł w pozłacanej koronie - pasujące do siebie elementy tworzą idealną całość! Limitowana Seria Pierścieni liczy tylko 100 sztuk, każdy z indywidualnym numerem. Cena: 650 zł

Akcesoria - nowości Akcesoria - nowości mat.prasowe

Ralph Lauren

W butiku Pl. Trzech Krzyży 3/4 pojawiła się nowa kolekcja torebek Ralph Lauren. Nowe modele są bardzo szykowne, charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Cena od ok 6.000 zł. Torebki dostępne są również w butiku internetowym.

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

W. Kruk

W salonach W.Kruk pojawiła się nowa, brylantowa kolekcja inspirowana słoneczną Italią. Połączenie białego i różowego złota podkreśla indywidualność oraz wytworność kolekcji. Kolekcja brylantowa Margherita dostępna jest w wybranych salonach W.KRUK. Ceny rozpoczynają się od 1899 zł.

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

Tous - Freme

Inspiracją dla kolekcji Fermé są stare zabawki, które wszyscy wspominamy i uwielbiamy. Takie jak stare drewniane jojo pomalowane błyszczącą farbą. To zadziwiające, jak delikatnym ruchem nadgarstka byliśmy w stanie sprawić, że tak lekko podnosiło się ono po sznurku i opadało. Fermé odtwarza tamten pobudzający nasze marzenia ruch i napełnia go światłem dzięki szlachetnym metalom i kamieniom.

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

Be my Lilou

Rękawiczki Be my Lilou uszyte są z wysokiej klasy włoskich skór a ich wnętrze spowite jest miękkim i ciepłym kaszmirem. W odsłonie damskiej występują w ponadczasowych kolorach czerwieni, czerni i brązu. Świetnie sprawdzą się w stylizacji ze skórzaną kurtką lub z wełnianym płaszczem.

Więcej o: