Nowe top modelki jesiennych pokazów

Debiutantki zawładnęły wybiegami podczas ostatnich tygodni mody. Najbardziej rozchwytywane dziewczyny w sezonie A/W 11/12 reprezentowały wszystkie style: od kobiecych, przez dziewczęce, androgyniczne i inne. Sprawdźcie "świeże" twarze, które mają szansę na wielką karierę.
Aymeline Valade Aymeline Valade fot. kolaż lula.pl

Aymeline Valade

Aymeline rozpoczęła sezon jesień/zima 2011/2012 prezentując kolekcję Alexander Wang i zakończyła otwierając pokaz Louis Vuitton.Pojawiła się na wybiegach najlepszych m.in.: Sportmax, Kenzo, Iceberg, Marni, Chloé, D&G, Gucci, Giles, Ferragamo, Viktor & Rolf. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych francuskich modelek. Jej niebieskie oczy hipnotyzują, a ponętne usta połączone z trochę męskimi rysami twarzy tworzą niesamowity zestaw.

Imię i nazwisko: Aymeline Valade

Wzrost: 178 cm

Miejsce pochodzenia: Francja

Zuzanna Bijoch Zuzanna Bijoch fot. kolaż lula.pl

Zuzanna Bijoch

Zuzanny raczej nie musimy Wam przedstawiać. To najsłynniejsza polska debiutantka tego sezonu. Piękna modelka dosłownie zawładnęła wybiegami. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. u: Nicole Miller, Philosophy, Jason Wu, Jill Stuart, Versace, Fendi, Marni, Valentino, Emanuel Ungaro, Alexander McQueen, Nina Ricci, Chloe, Miu Miu, Chloé, Alexander McQueen, Balenciaga, Christian Dior, Givenchy, Haider Ackermann, Giambattista Valli, Loewe. Jej elegancki i wyrafinowany wygląd zapewnił jej angaże dla takich marek, jak m.in. Marc Jacobs, Louis Vuitton, Gucci i Prada.

Imię i nazwisko: Zuzanna Bijoch

Data urodzenia: 1994

Wzrost: 175 cm

Miejsce pochodzenia: Polska

Kate King Kate King fot. kolaż lula.pl

Kate King

Kate King podczas pokazów kolekcji na jesień/zimę 2011/2012 wzięła udział we wszystkich pokazach Katie Grand, m.in. Giles, Loewe i Louis Vuitton. Słynny castingowiec postanowiła wypromować piękną kanadyjkę o niesamowitych oczach w kształcie migdałów. Debiutantkę mogliśmy zobaczyć też na wybiegach Alexander Wang, Rag & Bone, Marc Jacobs, Prada i Dolce & Gabbana oraz Lanvin, Dior, Haider Ackerman, YSL, Valentino i Miu Miu.

Imię i nazwisko: Kate King

Wzrost: 178 cm

Miejsce pochodzenia: Kanada

Colinne Michaelis Colinne Michaelis fot. kolaż lula.pl

Colinne Michaelis

Dziewczęca uroda Colinne zapewniła jej udział w pokazie Prada, który otwierała, i wyłączność w Nowym Jorku dla marki Calvin Klein. W Mediolanie Francuska zaprezentowała 11 kolekcji, a w Paryżu 12. Ta 16-letnia francuska modelka o pięknej twarzy jest wnuczką słynnego dyrektora artystycznego Vogue'a - Alexandra Libermana.

Imię i nazwisko: Colinne Michaelis

Wzrost: 178 cm

Miejsce pochodzenia: Francja

Kristina Salinovic Kristina Salinovic fot. kolaż lula.pl

Kristina Salinovic

Androgyniczny wygląd Kristiny przyciągnął uwagę Nicoli Formichettiego, który nie tylko wybrał ją do otwarcia pokazu Mugler, ale wystylizował pozostałe modelki na wzór fryzury młodej Chorwatki. W sezonie jesień/zima 2011/2012 modelka wzięła udział w 19 pokazach, z czego w dwóch szła jako pierwsza, a trzy zamknęła.

Imię i nazwisko: Kristina Salinovic

Data urodzenia: 1991

Wzrost: 180 cm

Miejsce pochodzenia: Chorwacja

Xiao Wen Xiao Wen fot. kolaż lula.pl

Xiao Wen

Xiao Wen zrobiła kilka pokazów podczas nowojorskiego tygodnia mody. Zaprezentowała kolekcję Prady, Ungaro, Mugler, Hermes i Louis Vuitton. Jej porcelanowa cera i delikatne rysy twarzy hipnotyzują. Xiao wygląda jak laleczka lub manekin. To nowa twarz Chin, która wnosi orientalny powiew na światowe wybiegi.

Imię i nazwisko: Xiao Wen

Wzrost: 176 cm

Miejsce pochodzenia: Chiny

Emily Baker Emily Baker fot. kolaż lula.pl

Emily Baker

Emily Baker rozpoczęła sezon jesień/zima 2011/2012 pokazami Alexander Wang i Calvin Klein i kontynuowała dobrą passę w Paryżu, gdzie mogliśmy ją zobaczyć m.in. w Hakaan, Miu Miu i Chanel. Zaprezentowała kolekcje m.in. Alexander McQueen, Chloe, Celine, Stella McCartney, Valentino, Yves Saint Laurent, Viktor and Rolf, Balenciaga, Dries Van Noten, Ann Demeulemeester, Rick Owens, Haider Ackermann i Mugler obok Lady Gagi. Piękność z Nowej Zelandii wzięła udział aż w 60 pokazach.

Imię i nazwisko: Emily Baker

Data urodzenia: 1994

Wzrost: 178 cm

Miejsce pochodzenia: Nowa Zelandia

Maud Welzen Maud Welzen fot. kolaż lula.pl

Maud Welzen

Charakterystyczna buzia Maud Welzen zapewniła jej udział w pokazach Prada i Chanel, ale mamy nadzieję, że oprócz kariery wybiegowej zobaczymy ją również w wielu ciekawych sesjach. Młoda Holenderka ma niesamowity potencjał.

Imię i nazwisko: Maud Welzen

Data urodzenia: 1993

Wzrost: 177 cm

Miejsce pochodzenia: Holandia

Nyasha Matonhodze Nyasha Matonhodze fot. kolaż lula.pl

Nyasha Matonhodze

Nyasha to kolejna dziewczyna, którą pokochała Katie Grand i jej zespół. Ciemnoskóra modelka najpierw pojawiła się w lookbooku kolekcji  Giles Pre-Fall, a następnie chodziła podczas pokazów kolekcji Topshop, Giles, Ungaro i Louis Vuitton.

Imię i nazwisko: Nyasha Matonhodze

Wzrost: 180 cm

Miejsce pochodzenia: Zimbabwe

Lydia Willemina Collins Lydia Willemina Collins fot. kolaż lula.pl

Lydia Willemina Collins

Lydia zadebiutowała na wybiegu domu mody Givenchy, który zapewnił sobie wyłączność, a nie ma nawet jeszcze karty modelki ani portfolio.  W następnym sezonie marki na pewno będą o nią zabiegać.

Imię i nazwisko: Lydia Willemina Collins

Wzrost: 180 cm

Miejsce pochodzenia: Australia

Marique Schimmel Marique Schimmel fot. kolaż lula.pl

Marique Schimmel

Marique Schimmel była numerem dwa podczas pokazu najnowszej kolekcji Prada na jesień/zimę 2011/2012.  Wzięła również udział w pokazie Balenciaga. Młoda Holenderka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych nowych twarzy.

Imię i nazwisko: Marique Schimmel

Wzrost: 178 cm

Miejsce pochodzenia: Holandia

Hanaa Ben Abdesslem Hanaa Ben Abdesslem fot. kolaż lula.pl

Hanaa Ben Abdesslem

Hanaa wygląda, jak delikatniejsza Omahyra Mota. Ma tak samo przenikliwe spojrzenie. Jej krótka fryzurka doskonale wpisuje się w androgyniczny trend, choć urody pięknej Tunezyjki nie można nazwać męską. Hanaa jest niezwykle kobieca, zmysłowa i delikatna.

Imię i nazwisko: Hanaa Ben Abdesslem

Data urodzenia: 1989

Wzrost: 179 cm

Miejsce pochodzenia: Tunezja

Josephine Skriver Josephine Skriver fot. kolaż lula.pl

Josephine Skriver

Słodki wygląd Josephine zapewnił jej występy podczas pokazów takich marek, jak Prada i Miu Miu. Urodę zawdzięcza rzadkiej, duńsko-holenderskiej mieszance.

Imię i nazwisko: Josephine Skriver

Data urodzenia: 1993

Wzrost: 177 cm

Miejsce pochodzenia: Dania

Więcej o: