Trend alarm: monochromatyczność

Nie ważne pastele, biel czy nasycone kolory, istotne żeby było monochromatycznie, czyli w jednym kolorze. Którzy projektanci zaproponowali jednobarwne stylizacje? Sprawdź sama i zainspiruj się!
Cacharel na wiosnę i lato 2011 Cacharel na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Cacharel na wiosnę i lato 2011

Kolekcja Cacharel na wiosnę i lato 2011 to jeden wielki talerz smakowitych owoców. Patrząc na te stylizacje ma się wrażenie, że zamysłem było właśnie przebranie modelek za cytrynę czy malinę. Co powiecie na ubranie i buty w żółtym kolorze noszone razem? Efektowne, prawda?

Chanel na wiosnę i lato 2011 Chanel na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Chanel na wiosnę i lato 2011

Chanel to propozycje zimne i nietypowe dla ciepłej pory roku. Nie przeszkadza to jednak korzystać z trendu na monochromatyczność. Karl Lagerfeld zaproponował czerń i szarości noszone na maksa, czyli od góry do dołu!

Dior na wiosnę i lato 2011 Dior na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Dior na wiosnę i lato 2011

Dior postarał się zarazić nas swoją miłością do nasyconych kolorów i chyba mu się udało. Buty idealnie dobrane barwą do sukienki? Jak najbardziej! Przyznajcie, że wygląda to fantastycznie!

Donna Karan na wiosnę i lato 2011 Donna Karan na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Donna Karan na wiosnę i lato 2011

Donna Karan swoim zwyczajem postawiła na pastele, czy jak kto woli neutralsy. Nie przeszkodziło jej to jednak stworzyć pięknych i kobiecych monochromatycznych zestawów. Zwróćcie uwagę jak perfekcyjnie dobrano odcień obuwia do kreacji! Takie zestawy optycznie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę, więc są jak najbardziej wskazane dla wszystkich niskich i zbyt zaokrąglonych kobiet.

Erdem na wiosnę i lato 2011 Erdem na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Erdem na wiosnę i lato 2011

Biel może nie wyszczupla, ale za to jak efektownie wygląda! To jeden z najmodniejszych kolorów na wiosnę i lato 2011, a Erdem wykorzystał go w większości swojej kolekcji. Jeśli nie wiecie jak ubrać się na letni spacer, wyżej macie typowo letnią i pożądaną w tym sezonie propozycję.

Hermes na wiosnę i lato 2011 Hermes na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Hermes na wiosnę i lato 2011

Hermes to przede wszystkim skóra, ale z pewnością nie w nudnym wydaniu! Marka zaproponowała na ciepły sezon jednokolorowe zestawy w odcieniach bieli, toffi i czerni. Wszystko to wygląda albo nowocześnie, albo odrobinę westernowo. Jak Wam się podoba?

Versace na wiosnę i lato 2011 Versace na wiosnę i lato 2011 kolaż Lula.pl

Versace na wiosnę i lato 2011

Donatella Versace również polubiła monochromatyczność. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć modelki ubrane z czarne, turkusowe i białe zestawy składające się z sukienki i butów w tym samym kolorze, a wszystko to w, typowym dla tego domu mody, kobiecym i seksownym stylu.

Trzy monochromatyczne zestawy Trzy monochromatyczne zestawy kolaż Lula.pl

Trzy monochromatyczne zestawy

Jeśli nadal nie jesteście przekonane, może pomoże Wam inspiracja w trochę bardziej "przyziemnym" wydaniu? Specjalnie dla Was przygotowałyśmy trzy zestawy z rzeczami z polskich sklepów, które charakteryzują się niewielkimi cenami w porównaniu do kosztów związanych z ubieraniem się u projektantów.

Jak podoba się Wam ten trend? Zamierzacie wcielić ten pomysł w życie?

Na kolażu: biały top H&M, 39,90 zł; szal House, 19,90 zł; białe spodnie H&M, 119 zł; białe botki Bata, 159 zł; letnia różowa sukienka Troll, 79,99 zł; okulary Tosca Blu, 360 zł; różowe baleriny gumy DeeZee, 129 zł; granatowa sukienka TopSecret, 139,99 zł; granatowe buty TopSecret, 99,99 zł.

Więcej o: