Najsłynniejsze mamy-gwiazdy

Dzisiaj Dzień Matki. Ciekawe jak spędzą go te najsłynniejsze - razem ze swoimi pociechami, czy może samotnie, relaksując się w salonie SPA... Przypomnijmy sobie które z gwiazd są najsłynniejszymi mamami i dlaczego wokół ich macierzyństwa jest tyle kontrowersji!
Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi NATIONAL PHOTO GROUP/NPG.com

Angelina Jolie

Angelina Jolie jest zdecydowanie najsłynniejszą matką. Jej pierwszym dzieckiem jest Maddox, którego adoptowała w 2002 roku. Chłopiec pochodzi z Kambodży - początkowo nazywał się Rath Vibol, później Maddox Chivan Thornton Jolie, a po rozwodzie aktorki z Bobem Billym Thorntonem - Maddox Chivan Jolie-Pitt.

Kolejna pociecha również pochodzi z adopcji. To Zahara z Etiopii, która urodziła się w 2005 roku jako Yemsrach, w sierocińcu zmieniono jej imię na Tena Adam, by ostatecznie nazywać się Zahara Marley Jolie-Pitt.

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi REUTERS/Toru Hanai

Angelina Jolie

Trzecie dziecko Angeliny jest biologicznym dzieckiem, które ojcem jest Brad Pitt. To Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, która urodziła się za pomocą cesarskiego cięcia w 2006 roku.

W 2007 roku gwiazda adoptowała trzyletniego chłopca z Wietnamu. Był porzucony w szpitalu zaraz po porodzie. Tam nazwano go Pham Quang Sang. Podobno obecne imię było pomysłem umierającej biologicznej matki, stąd aktorka postanowiła uszanować jej wolę i nazwać chłopczyka Pax Thien Jolie-Pitt.

Ostatnia, jak dotąd, przygoda Angeliny z macierzyństwem to biologiczne bliźniaki, których ojcem również jest Brad Pitt. Gwiazda urodziła chłopca Knoxa Leona Jolie-Pitta i dziewczynkę Vivienne Marcheline Jolie-Pitt.

Angelina Jolie z dziećmi Angelina Jolie z dziećmi REUTERS/ISSEI KATO

Angelina Jolie

Dlaczego Angelina jest najbardziej znaną mamą na świecie?

- Mimo bycia zapracowaną i znaną aktorką poświęciła się rodzinie. Ilość posiadanych dzieci jest do dziś powodem plotek, żartów, ale i szacunku oraz podziwu, na który zasługuje forma adopcji, którą gwiazda rozpropagowała.

- Nie da się ukryć, że ta mama jest sławna również ze względu na swoją niebywałą urodę i skandal dotyczący trójkąta Jennifer Aniston - Brad Pitt - Angelina Jolie.

- Dzięki zdjęciom małej Shiloh uzyskanym ze sprzedaży zdjęć udało się zebrać 7,5 miliona dolarów na cele charytatywne.

- Fotografie bliźniaków sprzedano za rekordową sumę 14 milionów dolarów. Pieniądze zasiliły konto Fundacji Jolie-Pitt.

Niżej dość smutny widok rodziny Jolie-Pitt w parku, gdzie zostali oblężeni przez wścibskich i nachalnych paparazzi:

Britney Spears daje całusa synowi Britney Spears daje całusa synowi INSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity / Flynet Pictures

Britney Spears

Księżniczka pop ma dwójkę dzieci - Seana Prestona (ur. 2005) i Jaydena Jamesa (ur. 2006). Synowie pochodzą z zakończonego już małżeństwa piosenkarki z Kevinem Federline'em.

Niżej Brit z dziećmi w londyńskim parku:

Britney Spears z synem Britney Spears z synem INSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity / Flynet Pictures

Britney Spears

Dlaczego jest sławną mamą?

- Szybko wzięła ślub z mężczyzną, który dla niej zakończył związek z ciężarną partnerką - aktorką Shar Jackson.

- Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach, zamiast w foteliku.

- Po rozwodzie wielokrotnie odbierano jej dzieci, a ją samą ubezwłasnowolniono.

- Światło dzienne ujrzały plotki, jakoby Britney karmiła dzieci samymi słodyczami, by je uspokoić, podczas gdy sama "odżywiała się" używkami, fast foodami i tabletkami na odchudzanie.

Pamela Anderson z dwoma synami i ex mężem - Tommym Lee w Malibu Pamela Anderson z dwoma synami i ex mężem - Tommym Lee w Malibu EAST NEWS/Splash

Pamela Anderson

Pamela Anderson ma dwójkę synów, Brandona i Dylana. Ojcem dzieci jest Tommy Lee, z którym gwiazda wzięła ślub po czterech dniach znajomości.

Pamela Anderson w skąpym stroju Pamela Anderson w skąpym stroju AP/Stephen Chernin

Pamela Anderson

Dlaczego Pamela jest słynną mamą?

- Jej dzieci pochodzą z toksycznego związku z nieodpowiedzialnym partnerem, który zaraził ją WZW typu C.

- Chłopcy są wychowywani w domu, w którym mama zarabia głównie dzięki sesjom fotograficznym w negliżu lub bardzo skąpych i seksownych strojach.

- Dzieci, mimo że chodzą do dobrej prywatnej szkoły, często słyszą od rówieśników, że ci widzieli film porno z udziałem ich mamy.

Madonna z córką Lourdes Leon Madonna z córką Lourdes Leon AP/Carlo Allegri

Madonna

Madonna ma czwórkę dzieci. W 1996 roku urodziła dziewczynkę Lourdes, której ojcem jest Carlos Leon. Drugie dziecko to chłopiec Rocco, który przyszedł na świat w 2000 roku - jego ojcem jest Guy Ritchie. Trzecia pociecha to David, który został adoptowany z sierocińca w Malawi. Ostatnie dziecko również jest adoptowane z malawijskiego sierocińca. To dziewczynka Mercy, której proces adopcyjny zakończył się w 2009 roku.

Niżej rzesze fanów czekających w paryskim hotelu by zobaczyć idolkę z jej dziećmi, gdy opuszcza budynek:

Madonna z dwójką adoptowanych dzieci - Davidem Bandą i Mercy Jame Madonna z dwójką adoptowanych dzieci - Davidem Bandą i Mercy Jame SALEEM ELATAB-AHMADELATAB/SPLASH/EAST NEWS/Saleem Elatab-AhmadElatab/Splash

Madonna

Dlaczego Madonna jest tak znaną mamą?

- Podczas pierwszej adopcji wybuchł skandal. Okazało się, że w malawijskim prawie adopcyjnym dziecko wraz z przyszłymi rodzicami powinno przynajmniej przez rok mieszkać w Malawi. Opinia publiczna wrzała, że piosenkarka wykorzystała swoje wpływy i pieniądze, by zdobyć to czego chce. Gwiazda w programie "The Oprah Winfrey Show" dementowała te plotki mówiąc, że prawo to nie dotyczy obcokrajowców, a chłopcu potrzebna była pomoc po przebytej malarii i gruźlicy.

- Druga adopcja także wywołała zamieszanie, jednak już dużo mniejsze. Sąd malawijski początkowo przyjął wniosek, jednak później go odrzucił, ponieważ Madonna nie była mieszkanką Republiki. Po ponowieniu udało się jej jednak otrzymać zgodę.

Victoria Beckham z synami Victoria Beckham z synami SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Victoria Beckham

Victoria Beckham jest w związku małżeńskim z piłkarzem Davidem Beckhamem. Ma z nim trzech synów - Brooklyna, Romeo i Cruza, a obecnie jest w kolejnej ciąży. Mówi się, że ma to być wymarzona dziewczynka.

Niżej zabawny i wzruszający pokaz slajdów ze zdjęciami dzieci Vic i podkładem w formie dziecięcej piosenki:

Victoria Beckham z synami Victoria Beckham z synami BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Victoria Beckham

Dlaczego była Posh Spice jest słynną mamą?

- Jest jedną z najbardziej zadbanych mam, po której nie widać śladu trzech ciąż.

- Ma pięknych synów, których stara się świetnie ubierać - razem tworzą bardzo efektowną rodzinę, której losy śledzi cały świat.

- Bardzo chciałaby mieć córkę, o czym często wspomina. Doszło do tego, że podczas obecnej ciąży media podawały nieprawdziwe informacje o płci nienarodzonego dziecka, co Victoria zdementowała w programie Jaya Leno.

Najsłynniejsze mamy-gwiazdy Najsłynniejsze mamy-gwiazdy kolaż Lula.pl

Sławne Mamy

Jak widać na filmikach, gwiazdy nie maja łatwego życia. Ich dzieci wychowują się w anormalnym środowisku i z pewnością dlatego znane mamy tak często zaliczają wpadki. A może wcale nie często? Z pewnością w wielu przypadkach paparazzi byli po prostu w odpowiednim czasie i miejscu, by zrobić kompromitujące zdjęcie.

Będziemy bacznie obserwować jak rosną pociechy omówionych sław, a im samym życzymy dużo spokoju i relaksu w ten wyjątkowy dzień! :)

Więcej o: