Informacje o ślubie Kate Moss

W ten weekend ma się odbyć najbardziej wyczekiwany ślub w branży mody. Kate Moss wychodzi za mąż!

Mosstock

 

Ślub Kate Moss i Jamiego Hince'a jest wydarzeniem roku. Supermodelka zaplanowała uroczystość, która ma zapaść wszystkim gościom w pamięć. Wszyscy są ciekawi, która z pojawiających się w mediach informacji jest prawdziwa, a która tylko plotką. Zobaczcie co wiadomo o głośnym ślubie, który przez rozmach nazwany został Kate Moss and Jamie Hince arriving at The Swan pub after rehearsals for their wedding, Cotswolds, UK.  Pictured: Kate Moss and Jamie Hince .

kiedy?

Na zaproszeniach widniała data 1 lipca 2011, ale kilka tygodni temu została ona zmieniona na sobotę 2 lipca, co wywołało popłoch wśród gości. Kate jest znana z ukrywania faktów, więc nikogo nie dziwi, że data jej ślubu tajemnicą.

Kościół św.Mateusza Kościół św.Mateusza fot. EAST NEWS

gdzie?

Zabawa będzie trwała trzy dni. Ślub prawdopodobnie obędzie się w kościele św. Mateusza, a przyjęcie w domu Kate w Oxfordshire w Anglii wokół którego poustawiano wielkie namioty.

suknia ślubna

Na początku obstawiano, że Kate samodzielnie zaprojektuje suknię ślubną, jednak ona powiedziała, że stworzy ją John Galliano. Jednak po aferze z jego udziałem zaczęto typować innych projektantów. Pojawiły się plotki, że kreację ślubną Kate zaprojektuje Sarah Burton, albo Kate Halfpenny, która zaprojektowała kreacje na 35 urodziny Kate. Ostatnio coraz głośniej jest o Galliano i to najprawdopodobniej on będzie autorem sukni.

fryzura

 

Fryzurę Kate zrobi James Brown. Nie wyobrażamy sobie Kate inaczej, niż zwykle, czyli z rozpuszczonymi włosami, ale w tak ważnym dniu Kate z pewnością postawi na coś innego. Chociaż, kto wie. Nie wiadomo, kto zrobi makijaż.

Kate Moss

druhna

 

Druhną najprawdopodobniej będzie Naomi Campbell, jednak supermodelka nie potwierdziła tej informacji. Kate i Naomi znają się od kiedy były nastolatkami.

Kate Moss, modelka, brytyjska modelka

fotograf

 

Według doniesień głównym fotografem będzie Mario Testino, z którym Kate Moss współpracowała wiele razy. Ta plotka ma sens, bo jest on autorem wystawy "Kate Who?".

ate Moss i peruwiański fotograf mody Mario Testino gali Golden Age of Couture w Victoria&Albert Museum (AP Photos/Nathan Strange)

gwiazdy wieczoru

Gwiazdami wieczoru będą Snoop Dogg i Shirley Bassey, a DJ Kevin O'Leary, któr kilka razy grał na urodzinach Kate, będzie umilać gościom czas. Podobno wystąpią też: Beth Ditto, Iggy Pop i Carl Barat. Kate wymarzyła sobie, że jej ślub będzie mini festiwalem i prawdopodobnie jej się to uda.

goście

Prawdopodobnie na przyjęciu pojawi się John Galliano. Z pewnością będą tam m.in. Daphne Guinness, Vivienne Westwood, Naomi Campbell, Sir Philip Green, Jude Law i Jade Jagger.

Kate Moss i John Galliano

były partner

 

Kate Moss, zupełnie inaczej niż Lily Allen, zaprosiła swojego byłego na ślub. Jefferson Hack, ojciec jej 8-letniej córki Lila Grace, będzie siedzieć w pierwszym rzędzie.

Kate Moss i Jefferson Hack

prezenty

Podobno Lady Gaga w prezencie ślubnym dała Kate Moss akordeon. Podczas jednego ze spotkań gwiazdy rozmawiały o tym, jak bardzo uwielbiają ten instrument.

Więcej o: