Na wysoki połysk: błyszczące lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci z metalicznym połyskiem nie są nowością, ale tej jesieni ich popularność jeszcze bardziej wzrosła. W internecie możecie znaleźć dziesiątki niebanalnych manicurów z ich użyciem. My prezentujemy kilka, naszym zdaniem wyjątkowo zasługujących na uwagę. Sprawdźcie też, jakich lakierów najlepiej używać - znajdzie się wśród nich coś na każdą kieszeń.
Złoto Złoto Kolaż lula.pl

Złota jesień

Złoto ma wiele odcieni, a my szczególnie jesienią, lubimy je ze sobą łączyć. Próbujcie różnych kombinacji - manicure inspirowany klasycznym francuskim, ze złotymi końcówkami, albo pomysłowe strzałki mogą nawet zastąpić biżuterię. Sam złoty lakier także wygląda ciekawie, ale pamiętaj, by dobrać odpowiedni kolor do swojej skóry. Za bardzo zbliżony do jej odcienia, będzie wyglądać niekorzystnie, bo paznokcie mogą sprawiać wrażenie sinych. Przed kupnem wypróbuj więc w sklepie kilka różnych wersji.

Polecamy:

TopShop, zestaw 3 lakierów do paznokci, cena: ok. 55 zł

Bobbi Brown, Nail Polish in Twilight Shimmer, cena: 60 zł

Guerlain, lakier do paznokci, cena: 108 zł

OPI, lakier do paznokci, cena: ok. 40 zł

burgund burgund Kolaż lula.pl

Burgund

To chyba najmodniejszy kolor sezonu, który na dodatek pasuje każdej kobiecie. Nowa czerwień, głębsza i bardziej elegancka dobrze wygląda w wersji z metalicznym połyskiem. Pamiętaj, by przed nałożeniem lakieru wygładzić płytkę, bo połyskujące drobinki podkreślą wszelkie nierówności.

Polecamy:

Sally Hansen, Xtreme wear, cena: ok. 20 zł

IsaDora, Wonder Nail Wide Brush, cena: 31 zł

Ciate, lakier do paznokci, cena: ok. 40 zł

kolorwy manicure kolorwy manicure Kolaż lula.pl

Mała syrenka

Morski odcień jest moim faworytem tej jesieni. Świetnie łączy się z szarościami, które wciąż nie wychodzą z mody. Jest to jednak dość wymagający manicure - zadarte skórki i sucha skóra dłoni są przy tym kolorze bardziej widoczne. Warto także przed nałożeniem lakieru nałożyć na paznokcie warstwę przezroczystej bazy, która uchroni płytkę przed odbarwieniami.

Polecamy:

Pop beauty, lakier do paznokci, cena: 37 zł

Nail paint by BarryM., lakier do paznokci, cena: 17 zł

Anny - Dressed For the Stage, lakier do paznokci, cena: 45 zł

magnetyczne lakiery do paznokci magnetyczne lakiery do paznokci Kolaż lula.pl

Siła przyciągania

Magnetyczne lakiery do paznokci dają możliwość wykonania w domu manicure, który wygląda na dzieło profesjonalistki. Wystarczy pokryć płytkę warstwą emalii i przyłożyć załączony do opakowania magnes. Pod jego wpływem na paznokciach tworzą się ozdobne fale, gwiazdki i nierówności.

Polecamy:

Artdeco, Magnetic Fever Nail Lacquer, cena: 39 zł

Golden Rose, Magnetic nail lacquer, cena: 13,50 zł

Nails Inc., Magnetic Polish, cena: 35 zł

brokat brokat Kolaż lula.pl

Czas na brokat

Lakiery z brokatem wyglądają jeszcze bardziej ozdobnie niż te z metalicznym połyskiem. Jeśli masz nierówną płytkę, to będą dla ciebie odpowiednie, bo nie eksponują tak silnie niedoskonałości. Możesz pokrywać nimi całą płytkę, same końcówki, albo przyciągnąć uwagę tylko do jednego, na przykład serdecznego palca.

Polecamy:

Models Own, Lakier do paznokci, cena: 28 zł

Rimmel, Precious Stones, cena: 23 zł

Asos, Lakier do paznokci, cena: ok. 60 zł

Więcej o: