Piękne makijaże w sesji Rudi dla Harper's Bazaar

W sesji dla magazynu Harper's Bazaar wzięła udział Rudi, której makijaże zachwyciły nas w szczególny sposób. Zobaczcie!
Rudi w sesji dla Harper's Bazaar Rudi w sesji dla Harper's Bazaar skan magazyny Harper's Bazaar

Kolorowe pastele

To, że cytrusowe, żywe odcienie rządzę tej wiosny nie trzeba nikomu przypominać. Pomarańczowe i żółte cienie na powiece z delikatnym, brudnym kolorem różu na ustach tworzą idealne połączenie. Dodatkiem, który wieńczy całość jest miętowy lakier na paznokciach. Zauważcie, że pomimo wyrazistości samych kolorów mają widocznie pastelową barwę, co nadaje makijażowi pewnego rodzaju delikatności.

Harper's Bazaar Harper's Bazaar skan magazyny Harper's Bazaar

Nietypowa stylizacja paznokci

Na tym zdjęciu zwróciliśmy uwagę nie tylko na piękny i bardzo modny w tym sezonie kolor pomadki, ale również na dość nietypową stylizację paznokci. U jednej ręki mają one inny kolor, niż u drugiej. W tym przypadku zestawiono ze sobą kolor perłowy z miętą.

Harper's Bazaar Harper's Bazaar skan magazyny Harper's Bazaar

Zielenie z fuksją

Zaledwie wczoraj publikowaliśmy artykuł z makijażem Magdy Pieczonki, który nawiązywał do stylizacji z pokazu Diora. Zieleń na powiekach jest jednym z pożądanych tej wiosny kolorów. Zwróćcie uwagę, że naprawdę dobrze kontrastuje z intensywną pomadką w kolorze fuksji.

Harper's Bazaar Harper's Bazaar skan magazyny Harper's Bazaar

Pomarańcz na ustach

Oczywiście niekwestionowanym hitem jest pomarańcz na ustach. W tym przypadku został on połączony z zimnym kolorem szarości na powiekach i paznokciach. Jak widać w makijażu wszystkie chwyty dozwolone!

Harper's Bazaar Harper's Bazaar skan magazyny Harper's Bazaar

Akcent na oczy i na usta

Nie sposób nie zwrócić uwagi na pięknie wykonany makijaż oczu. Wyrazisty i przykuwający spojrzenie. Do wykonania z pewnością użyto opalizujących cieni, które lekko rozmywają poszczególne kolory cieni nadając im płynne przejście, a oczom blask.

Więcej o: