Najlepsze metamorfozy gwiazd!

Przygotowaliśmy dla was 10 najlepszych metamorfoz gwiazd. Czasem subtelne zmiany stylu, a czasem zupełne zmiany wizerunku gwiazd sprawiły, że dziś wyglądają o niebo lepiej, niż kilka lat temu! Obejrzycie galerię!
Metamorfoza Kylie Minogue Metamorfoza Kylie Minogue Kolaz Lula.pl

Kylie Minogue

Kylie Minogue, mimo, iż ma już 43 lata wciąż wygląda kwitnąco. Od czasów rozpoczęcia swojej kariery, znacznie się zmieniła. Z delikatnej, eterycznej dziewczyny z szopą blond loków - przemieniła się w kobietę, której nie brakuje w życiu odwagi, pewności siebie i przede wszystkim seksapilu.

Niesamowite, że poradziła sobie z groźną choroba tak dzielnie. Dziś wciąż koncertuje, a jej występy to prawdziwe energetyczne bomby.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w przypadku Nicole Kidman po kilkunastu latach wygląda zdecydowanie korzystniej niż dawniej Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w przypadku Nicole Kidman po kilkunastu latach wygląda zdecydowanie korzystniej niż dawniej Kolaz Lula.pl

Nicole Kidman

Początki kariery Nicole Kidman nie były wcale proste. Dziewczyna z Australii wciąż kojarzona była z Tomem Crusem. Później jednak i w jej karierze i wizerunku nastąpił wielki zwrot i to na lepsze.

Mimo, że gwiazda przez kilka lat przyzwyczaiła się do zastrzyków z botoksu (dziś twierdzi, że już z nich nie korzysta), prezentowała się kobieco i stylowo.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w jej przypadku metamorfoza była jak najbardziej korzystna!

Poniżej zdjęcie z samych początków jej kariery!

Demi Moore Demi Moore Kolaz Lula.pl

Demi Moore

Demi Moore jest dla nas absolutnym fenomenem i przykładem na to, że i kobieta może być jak wino, im starsza, tym lepsza.

Niewiele osób pamięta, że aktorka na początku swej kariery miała blond włosy. Dziś u boku Ashtona Kutchera odmłodniała wygląda świetnie!

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka Kolaz Lula.pl

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka jest bez wątpienia wciąż jedną z najpiękniejszych znanych Polek. Co dziwne, dziś, kiedy ma już 45 lat wygląda znacznie lepiej, niż 20 lat temu!

Na zdjęciu 1989 i dziś

Sheryl Crow Sheryl Crow Kolaz Lula.pl

Sheryl Crow

Mimo, że zdjęcie było robione dawno temu, Sheryl Crow wygląda na starszą niż obecnie. Dziś piosenkarka ma długie blond włosy, które zwykle układa w lekkie fale. Wygląda dużo młodziej! Kiedyś zbuntowana nastolatka - dziś dojrzała kobieta i artystka, która dokładnie wie, jak ważna w świecie showbiznesu jest odpowiednia prezencja.

Metamorfozy Naomi Campbell Metamorfozy Naomi Campbell Kolaz Lula.pl

Naomi Campbell

1993r. i dziś.

Zanim Naomi została wielką i sławną modelką była bardzo zwyczajną dziewczyną. Jej uroda nie zachwycała tak jak dziś. Właściwie patrząc na pierwsze zdjęcie, niewiele osób skojarzyło by tą czarnoskórą dziewczynę z jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych modelek świata.

Anna Mucha

Anna Mucha długo szukała swojej drogi do sukcesu, sławy... i urody. Od zupełnie zwyczajnej dziewczyny z serialu "M jak miłość", przez nie do końca udane etapy szokowania swoim wizerunkiem w programie "Jak oni śpiewają", aż do "Tańca z gwiazdami", który udało jej się wygrać.

Wygląda na to, że Ania znalazła już swoją najlepszą odsłonę, dojrzała i dziś znacznie przyjemniej się na nią patrzy.

Metamorfozy Eve Metamorfozy Eve kolaż lula.pl

Eve

Pamiętacie ją z początków jej kariery? 10 lat temu zadebiutowała ze swym hitem Who's that Girl. Czerwone włosy, warkoczyki... Dziś stała się wręcz ikoną dobrego stylu. W jej przypadku to tylko kilka subtelnych zmian sprawiło, że ze zbuntowanej dziewczyny stała się dojrzałą artystką i jeszcze piękniejszą kobietą.

Gwen Stefani Gwen Stefani Gwen Stefani

Gwen Stefani

Większość z nas kojarzy Gwen Stefani z platynowym blondem i czerwoną szminką. To jej znaki rozpoznawcze. Gwiazda mimo, iż w końcu wypracowała swój wizerunek - długo eksperymentowała. Niebieskie, czy różowe włosy rockowej Gwen były jednymi z elementów demonstrowania artystycznej natury.

Dziś gwiazda jest znacznie bardziej łagodna i spokojna. I nie ma się co dziwić. Ma już w końcu swoją rodzinę.

Doda Doda Kolaz Lula.pl

Doda

Doda jest przykładem na jeden z naszych polskich fenomenów. Nie będziemy tu jednak skupiali się na jej dość ekspresywnej osobowości. Kiedy zaczynała karierę w zespole Virgin - nic nie wskazywało, że za parę lat, będzie jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Mało tego - to właśnie zdjęcia Doroty cieszą się w Polsce wciąż największym zainteresowaniem społeczeństwa. Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale faktem jest, że mało kto przechodzi obok niej zupełnie obojętnie.

Kiedyś stylizacje wokalistki były absolutnym szczytem kiczu i wszystkiego co się z nim wiąże. Dziś jest ikoną stylu (co nie znaczy, że i jej nie zdarzają się wpadki). Nie przyczepiamy się licznych poprawek urody, bo nie ma po co. Doda wygląda dziś znakomicie.

Więcej o: