Ty też poczuj się dobrze w stroju kąpielowym!

Nie zawsze idealne ciało stanowi sekret dobrego samopoczucia na plaży, ale to jak dobrze się w nim czujemy. Poznaj kilka wskazówek, które być może pomogą ci poczuć się lepiej w swoim bikini.
Paris Hilton Paris Hilton CLINT BREWER / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Clint Brewer / Splash News

Dobierz strój do swojej figury

Sezonowa moda na krój stroju kąpielowego nie powinna mieć wpływu na twoje wybory. Nie zawsze oznacza to bowiem, że będzie on dla ciebie odpowiedni. W tym przypadku powinnaś być odporna na tego typu presję.

Załóż strój, w którym będziesz się czuła komfortowo. Zwiększy to twoją pewność siebie. A to właśnie pewność siebie sprawia jest głównym wyznacznikiem tego jak inni nas oceniają.

Kate Hudson

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Edyta Herbuś w bikini/MICHAL NIWICZ/Agencja SE/Eastnews

Postaw na opaleniznę!

Zdrowy kolor opalenizny optycznie wyszczupla. Poza tym podnosi nasze samopoczucie i pomaga poczuć się lepiej i szczuplej. Ponadto opalenizna zmniejsza widoczność cellulitu, a skóra wydaje się być gładsza. Możesz użyć samoopalacza. Po opalaniu weź prysznic, zrób peeling całego ciała, a na partie, które chciałabyś dodatkowo optycznie zmniejszyć - nałóż samoopalacz. Przykład to boki ud. Aby wyeksponować pewne części - nałóż odrobinę brązującego pudru ze świecącymi drobinkami.

Mandatory Credit: Photo by Rex Features ( 987409c )  Cash Warren and Jessica Alba  Jessica Alba and husband Cash Warren at the beach in Malibu, America - 01 Aug 2009

Beyonce na Hawajach Beyonce na Hawajach SPLASH NEWS/EAST NEWS

Pamiętaj, że nie jesteś sama!

Podczas kiedy ty popadasz w obsesje na temat niedoskonałości swojego ciała - wiedź o tym, że inni wcale nie zwracają na ciebie aż takiej uwagi. W rzeczywistości są zbyt skupieni na własnym ciele. Jeśli więc martwisz się o to jak jesteś postrzegana na plaży - pomyśl, że wszyscy inni martwią się dokładnie o to samo.

pierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East News

Skup się na ciekawych akcesoriach

Jeśli chcesz umiejętnie odwrócić uwagę od pewnych elementów twojego ciała - inne podkreśl akcesoriami! Uzupełnij swój plażowy look modnym kaszkietem lub kapeluszem, okularami, jasnymi bransoletkami, czy stylowymi sandałami. Akcesoria działają na zasadzie zbroi. Więc jeśli czujesz się zbyt odkryta - postaw na odpowiednie wykończenie!

Więcej o: