Klasyczne piękności - która wygląda najlepiej?

Jedne gwiazdy lubują się w intensywnym, mocnym i wyrazistym makijażu, inne przez całe lata stawiają na delikatną klasykę. To właśnie te drugie weźmiemy dziś pod lupę! Zagłosujcie w naszym sondażu i oceńcie, która z nich prezentuje się najlepiej!
Charlize Theron fot. AP Photo/Evan Agostini/AG Charlize Theron fot. AP Photo/Evan Agostini/AG Charlize Theron fot. AP Photo/Evan Agostini/ Agencja Wyborcza.pl

Charlize Theron

Pojęcie piękna jest oczywiście oceną subiektywną. Trudno jednak wyobrazić sobie, że choć jedna osoba ogladająca zdjęcia Charlize Theron nie będzie pod wrażeniem jej urody.

To, że jest świetną aktorką już wiemy - udowodniła to na przestrzeni wszystkich lat swej aktywnej pracy - na początku swej kariery zaczynała tancerka i modelka.

Ta zdolna artystka przez całe lata niewiele eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Subtelna, delikatna i eteryczna blondynka - przeważnie stawia na bardzo naturalny makijaż, który lekko podkreśla jej bez wątpienia wyjątkową urodę.

 

Zobacz, jak charakteryzatorzy pracują z gwiazdami:

Angelina Jolie Fot. Chris Pizzello AP Angelina Jolie Fot. Chris Pizzello AP Angelina Jolie Fot. Chris Pizzello AP

Angelina Jolie

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie. Zmysłowe oczy i usta Angeliny Jolie - wcale nie potrzebują upiększenia. Patrząc na nią można mieć wrażenie, że matka natura naprawdę jest niesprawiedliwa...

Angelina Jolie wypracowała sobie swój własny styl malowania się. Niezależnie od tego, czy jest to uroczysta gala, czy zwykła konferencja - jej charakteryzacje są do siebie podobne, ale przeważnie dość naturalne.

Obowiązkowa kreska, która tworzy efekt kociego oka, czarna kreska na krawędzi dolnej powieki oraz jasny błyszczyk - oto jej makijażowy niezbędnik.

 

Jak wykonać elegancki makijaż w stylu Angeliny Jolie?

 

Sharon Stone Sharon Stone NIVIERE/LYDIE/NIKO/SIPA/EAST NEWS/NIVIERE/LYDIE/NIKO/SIPA

Sharon Stone

Sharon Stone ma dziś 53 lata i jej przykładem kobiety, która potrafi starzeć się z prawdziwą klasą! Artystka, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco.

Nie sposób nie docenić jej luźnego stylu i dystansu z jakim podchodzi do samej siebie. Jej dbałość o urodę to można by powiedzieć idealne podejście każdej kobiety w jej wieku. Piękna aktorka nie popada w paranoje wieku średniego.

Od lat stawia na podobny makijaż. Delikatnie malując usta i delikatnie podkreślając oczy.

fot. AP Photo/Katy Winn

Julianne Moore przeciwna operacjom plastycznym Julianne Moore przeciwna operacjom plastycznym kolaz Lula.pl

Julianne Moore

Dla 51-letniej Julianne Moore - czas również stanąć w miejscu i podobnie jak Sharon Stone - przepięknie się starzeje. Gwiazda również stawia na dość naturalne sposoby dbania o urodę i jest zagorzałą przeciwniczką operacji plastycznych.

Aktorka jest zdania, że żadna operacja nie sprawia, że wyglądamy młodziej:

Moją złotą zasadą jest: Żyj i daj żyć innym - mówi Julianne Moore. Większość z dostępnych dziś zabiegów ma sprawić, że będziemy wyglądać młodziej. Niezupełnie wiem o co z tym chodzi, uważam bowiem, że w zdecydowanej większości przypadków wyglądamy raczej jakbyśmy zrobili coś sztucznego ze swoją twarzą".

Aktorka faktycznie wciąż wygląda świetnie i chyba nikt nie dałby jej 50 lat! Operacje plastyczne to ostatnia rzecz, o której powinna myśleć. Oby tak dalej!

Więcej o: