Intensywne kolory na polskich salonach!

Polskie gwiazdy coraz baczniej śledzą trendy, a ich ulubionym są neonowe kolory! Na potwierdzenie - zdjęcia z trzech barwnych imprez, a dla żądnych inspiracji - propozycje ubrań i dodatków z najnowszych kolekcji!
Intensywne kolory na polskich salonach Intensywne kolory na polskich salonach kolaż - Lula.pl

Fluo rządzi!

Fluo staje się ulubionym trendem rodzimych gwiazd. Na każdej imprezie można znaleźć polską celebrytkę, która postawiła na soczyście owocowy kolor! Na dowód przedstawiamy Wam świeże zdjęcia z trzech imprez, które odbyły się w ciągu ostatniego tygodnia. Znajdziecie na nich projektantkę Ewelina Rydzyńska, która założyła spódnicę z falbanami i pomarańczową bluzkę ze swojej kolekcji, Rozalię Mancewicz w intensywnie turkusowej sukience z kapturem, Aleksandrę Kisio w klasycznej czerwieni, Ewę Wojciechowską w miksie nasyconego różu z pomarańczem, Marię Peszek w turkusowych skarpetkach i oldschoolowej bluzie oraz Martę Żmudę Trzebiatowską w jasnej i odrobinę rażącej czerwieni.

Na końcu przygotowana przez nas inspiracja z ubraniami i dodatkami z najnowszych kolekcji!

Ewelina Rydzyńska na pokazie swojej kolekcji Eve By Eve  Ewelina Rydzyńska na pokazie swojej kolekcji Eve By Eve fot. Kapif

Ewelina Rydzyńska

Ewelina Rydzyńska w zaprojektowanym przez siebie stroju na pokazie kolekcji jej autorstwa - Eve By Eve.

Rozalia Mancewicz na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve Rozalia Mancewicz na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve fot. Kapif

Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz w turkusowej sukience z kapturem i pomarańczowymi detalami na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve.

Aleksandra Kisio na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve Aleksandra Kisio na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve fot. Kapif

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio w udanej czerwono-czarnej stylizacji na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve.

Ewa Wojciechowska na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve Ewa Wojciechowska na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve fot. Kapif

Ewa Wojciechowska

Ewa Wojciechowska w odważnym zestawieniu intensywnego różu z pomarańczem i butami w zebrę na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve.

Maria Peszek na premierze filmu Jeż Jerzy Maria Peszek na premierze filmu Jeż Jerzy fot. Kapif

Maria Peszek

Maria Peszek w bardzo kontrowersyjnej stylizacji z dresową bluzą, boyfriend jeans i skarpetkami do czarnych czółenek na szpilce na premierze filmu "Jeż Jerzy".

Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze filmu Wygrany Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze filmu Wygrany fot. Kapif

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska w sukience z niekorzystnym dołem na premierze filmu "Wygrany".

Któraś ze stylizacji podoba się Wam szczególnie? Którą z nich uważacie za największą wpadkę?

Dla zainteresowanych - w kolejnym slajdzie zbiór ubrań i dodatków w intensywnych kolorach wraz z cenami!

Intensywne kolory na polskich salonach Intensywne kolory na polskich salonach kolaż - Lula.pl

Intensywnie kolorowe ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji

Na kolażu: koszulka w paski H&M, 39,90 zł; różowe baleriny gumy DeeZee, 129 zł (deezee.pl); pomarańczowe Mango, 89 zł; niebieska sukienka z falban H&M, 79,90 zł; zielone torebka Tosca Blu, 348 zł; kolorowa torba Tosca Blu, 735 zł; okulary Tosca Blu, 360 zł; chabrowe baleriny gumy DeeZee, 129 zł (deezee.pl); różowo-zielona bluza H&M, 59,90 zł; różowy portfel w serca Cropp, 35,90 zł; żółta torebka Asos, ok. 282 zł; w kolorowe paski Ray-Ban, 428,90 zł (edel-optics.pl); czerwone baleriny Venezia, 219 zł; spódniczka w kartkę Rabarbar, 149 zł.

Więcej o: