Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych

Jesteś fanką trendów rodem z lat pięćdziesiątych? A może jesteś właścicielką sporych ud i nie wiesz jakie spódnice nosić wiosną i latem? Gwiazdy już wybrały! Rozkloszowane modele to hit tego sezonu i powinny znaleźć się w każdej szafie!
Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych kolaż - Lula.pl

Rozkloszowane spódnice o linii A wracają!

Linia A wróciła z wielkim hukiem! Spódnice z wysokim stanem i rozkloszowanym dołem nosi wiele znanych kobiet - i słusznie! Takie modele są szalenie modne, a dodatkowo świetnie wyrównują proporcje u kobiet o typie figury jabłko, a paniom gruszkom skutecznie zamaskują masywne nogi!

Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - Claudia Schiffer i Aleksandra Kisio Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - Claudia Schiffer i Aleksandra Kisio kolaż Lula.pl

Claudia Schiffer i Aleksandra Kisio

Claudia Schiffer została sfotografowana w czerwonej wersji z granatowym i białym paskiem na dole, gdy wracała ze szkoły. Jej model miał nieco mniejszą objętość niż standardowe spódnice w tym stylu, ale z pewnością można go uznać za wariację na temat lat 50-tych. Aleksadra Kisio wybrała dwa trendy w jednym ubraniu! Postawiła omawiany fason wykonany z modnej skóry.

Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - Joanna Horodyńska Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - Joanna Horodyńska kolaż Lula.pl

Joanna Horodyńska

Podobną spódnicę, jednak w brązowym kolorze miała na sobie niedawno Joanna Horodyńska. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie panie bluzki włożyły pod spód, by wyeksponować wysoki stan. Każda postawiła na długość do łydki, jeśli jednak nie czujesz się w takiej dobrze, kup wersję przed kolano - takie również są na czasie i sporo jest ich w polskich sklepach.

Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - modele z TopShop i Promod Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - modele z TopShop i Promod kolaż Lula.pl

a

Nasze propozycje znalazłyśmy w trzech sieciówkach, które dostępne są w Polsce. Szara skórzana wersja pochodzi z TopShop i kosztuje ok. 600 zł. Dżinsową można kupić w tym samym sklepie, a kosztuje ok. 250 zł. Czarny model znajdziecie w Promod, jego cena to ok. 150 zł.

Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - modele z Mango Hit gwiazd: spódnice w stylu lat 50-tych - modele z Mango kolaż Lula.pl

Mango

Najszerszą ofertę tego typu spódnic ma sklep Mango. Znajdziecie tam wersję dżinsową (159 zł), jasnobeżową do kolana (269 zł) i w kwiaty (299 zł).

Pamiętajcie, że nawet początkująca krawcowa z powodzeniem poradzi sobie z uszyciem tego ubraniowego hitu, więc te z Was, które próbują swoich sił w projektowaniu i krawiectwie mają szerokie pole do popisu!

Jak podoba się Wam ten typ spódnic? Która gwiazda nosi go najlepiej?

Więcej o: