Hit gwiazd: skórzana kurtka

Znane panie wybrały skórzaną kurtkę - idziemy tym tropem i podglądamy jakie modele wybierają gwiazdy, z czym je zestawiają i gdzie w polskich sklepach można takie kupić.
Wybór gwiazd: skórzana kurtka Wybór gwiazd: skórzana kurtka kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Skórzane kurtki są na szczycie. Ich popularność rozpoczęła pilotka, choć tak naprawdę klasyczne kroje tego typu okrycia nigdy nie wychodzą z mody. Sprawdźmy które gwiazdy mają do nich słabość i co można znaleźć w polskich sklepach!

Nicky Hilton, Victoria Beckham, Aleksandra Kisio Nicky Hilton, Victoria Beckham, Aleksandra Kisio kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Ostatnio pisałyśmy o ulubionym modelu Victorii Beckham i Nicky Hilton (TUTAJ) - obie postawiły na pilotkę z gniecionej skóry ozdobioną zamkami i kieszeniami z patkami. Aleksandra Kisio także wybrała ten krój, jednak urozmaicony rękawami długości 3/4. Jak widać ten model ma się nadzwyczaj dobrze i nie zapowiada się, by miał odejść do lamusa.

Pilotkę można zestawiać właściwie ze wszystkim - ubraniami codziennymi, sukienkami czy nawet sukniami wieczorowymi, co ma już na swoim modowym koncie Doda.

Warto sięgnąć po model klasyczny, bo jest mniej ryzykowny, a dla tych które lubią się wyróżniać proponujemy zabawę długością, kolorem lub fakturą materiału - tu przyłączamy się do prognoz Tomka Jacykowa - gnieciona skóra będzie popularna w tym sezonie i wniesie powiew świeżości pośród wielu podobnych modeli. Skoro Nicky i Victoria je noszą, znaczy to, że staną się hitem!

Doda, Brooklyn Decker Doda, Brooklyn Decker kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Mistrzynią w wybieraniu niebanalnych wersji tego typu okryć jest Doda. Ma w swojej szafie model klasyczny, pikowany oraz calusieńki nabijany ćwiekami. Piosenkarka zazwyczaj łączy takie kurtki z prostymi ubraniami, dzięki którym cała uwaga skupia się na nich.

Kolejny przykład, jak dobrze zestawić sukienkę ze skórzaną kurtką, daje Brooklyn Decker, która fantastycznie wyglądała w tej dwukolorowej stylizacji.

Anna Mucha, Reese Witherspoon, Maja Sablewska Anna Mucha, Reese Witherspoon, Maja Sablewska kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Nie trudno zauważyć, że najchętniej wybierane są wersje czarne. Taka barwa daje jeszcze większe pole do popisu - okrycie w tym kolorze nadaje się i do stylizacji eleganckich - jak w przypadku Reese Witherspoon, codziennych - jak u Anny Muchy, ale i cięższych lub nonszalanckich, inspirowanych rockiem czy motocyklami - takie, choć w wersji "light", najchętniej wybiera Maja Sablewska.

Anna Dereszowska, Monika Brodka, Małgorzata Socha Anna Dereszowska, Monika Brodka, Małgorzata Socha kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

W następnych slajdach znajdziecie sporo kurtek wraz z cenami z wiosenno-letnich kolekcji na 2011 rok.

Kurtki ze skóry Mango - wiosna/lato 2011 Kurtki ze skóry Mango - wiosna/lato 2011 kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Na kolażu: kurtki Mango - czarna 599 zł, karmelowa 869 zł.

Kurtki ze skóry House - wiosna/lato 2011 Kurtki ze skóry House - wiosna/lato 2011 kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Na kolażu: kurtki House - czerwona 152,90 zł, czarna 129,90 zł, szara 152,90 zł.

Kurtki ze skóry Zara - wiosna/lato 2011 Kurtki ze skóry Zara - wiosna/lato 2011 kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Na kolażu: wszystkie kurtki Zara 399 zł.

Kurtki ze skóry Zara - wiosna/lato 2011 Kurtki ze skóry Zara - wiosna/lato 2011 kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Na kolażu: kurtki Zara - jasnobeżowa 399 zł, czerwona 699 zł, ciemnobeżowa 769 zł, czarna 769 zł.

Kurtki ze skóry - wiosna/lato 2011 Kurtki ze skóry - wiosna/lato 2011 kolaż Lula.pl

Kurtki ze skóry

Na kolażu: gnieciona czarna kurtka z asymetrycznie umieszczonym zamkiem TopSecret, 159,90 zł; czarna krótka kurtka TopShop, ok. 275 zł; czarna gnieciona kurtka ze ściągaczami Troll, 159,90 zł; brązowa kurtka TopShop, ok. 275 zł; czarna kurtka ze ściągaczami i kieszeniami z patkami Troll, 99,90 zł; granatowa kurtka z kołnierzem z kożucha TopShop, ok. 275 zł.

Więcej o: