Która lepiej ubrała się do teatru - Maja czy Marysia?

Pomóż nam wybrać lepszą stylizację z premiery "Własność znana jako Judy Garland"! Maja czy Marysia?
Która lepiej ubrała się do teatru - Maja czy Marysia? Która lepiej ubrała się do teatru - Maja czy Marysia? kolaż Lula.pl

Która lepiej?

W poniedziałek odbyła się premiera sztuki "Własność znana jako Judy Garland" w teatrze Capitol. Pojawiło się na niej sporo gwiazd, w tym dwie z przewagą czerni w swoich stylizacjach. Była to Maja Frykowska i Marysia Niklińska. Zobaczcie co miały na sobie i zdecydujcie która prezentowała się lepiej!

Zobacz też:

Grażyna Wolszczak na premierze w Teatrze Capitol na premierze sztuki 'Własność znana jako Judy Garland' (2011-05-23)

Stylizacja Dnia: Grażyna Wolszczak na premierze w Capitolu

Maja Frykowska Maja Frykowska fot. Kapif

Maja Frykowska

"Frytka" bardzo wyładniała ostatnimi czasy. Sporo schudła, zadbała o odpowiednią fryzurę i makijaż, a jej styl nabrał klasy. Na premierze pojawiła się w czarnym zestawie składającym się ze skórzanej kurtki o klasycznym prostym kroju, sukienki z ołówkowym dołem, koronkowych szpilek peep toe i aksamitnej torebki na łańcuszku. Do tego bransoletki i subtelne kolczyki. To spory stylizacyjny awans!

Marysia Niklińska Marysia Niklińska fot. Kapif

Marysia Niklińska

Marysia także postawiła na czerń, ale z jednym wyjątkiem. Na premierze miała na sobie beżową sukienkę, płaszcz z fantazyjnymi rękawami, czarną torebkę i pasiaste sandały. Większość była minimalistyczna i prezentowała się bardzo nowocześnie.

Która z dwóch pań jest Waszą stylizacyjną faworytką?

Więcej o: