Która nosi Gucci najlepiej?

Trzy gwiazdy od stóp do głów ubrane w Gucci z kolekcji na wiosnę i lato 2011. Która z nich wypadła najlepiej? Wybierz!
Która lepiej nosi Gucci? Która lepiej nosi Gucci? kolaż Lula.pl

Wybierz najlepszą stylizację Gucci!

Znane panie pokochały kolekcję Gucci na wiosnę i lato 2011. Sprawdź które gwiazdy pojawiły się w zestawach niemal ściągniętych z wybiegu i wybierz najlepszy z nich!

Camilla Belle

 

Camilla Belle polubiła jeden z głównych trendów na wiosnę i lato 2011. Na imprezie Gucci & Rocnation przed nagrodami Grammy pojawiła się w nasyconych kolorach. Aktorka miała na sobie spodnie w kolorze morskiej zieleni, złoty pasek, fioletowy top, szpilki i pomarańczową marynarkę z kolekcji Gucci na wiosnę i lato 2011 oraz jasnozłotą sztywną kopertówkę. Jej zestaw był niewielkim przekształceniem stylizacji z wybiegu.

Młoda gwiazda wyglądała promiennie i bardzo modnie. Intensywne kolory idealnie komponowały się z jej typem urody i młodzieńczością. Dobrze, że Camilla chociaż odrobinę zmodyfikowała wygląd wybiegowy i nie pojawiła się w identycznym zestawie.

pokaz Gucci wiosna/lato 2011, Camilla Belle, Przyjęcie Gucci and Rocnation przed nagrodami Grammy, fluo, neony, soczyste kolory, nasycone barwy, pomarańcz, zieleń, fiolet, złoty pasek, ubrania i dodatki marki Gucci

Charlotte Casiraghi

 

Charlotte Casiraghi, córka księżniczki Monako i jej drugiego męża, postawiła na tę samą markę. Wybrała kreację od Gucci z kolekcji na wiosnę i lato 2011. Fioletowy top, pomarańczową spódnicę i złoty pasek zestawiła ze złotymi sandałami - wszystko z tej samej kolekcji. Przyznajemy, że nam ta stylizacja się nam nie podoba się - jest ściągnięta prosto z modelki wybiegowej, góra wygląda niekorzystnie, szeroko i "męsko", a spod paska wystaje spódnica.

Charlotte Casiraghi w Gucci, wiosna lato 2011, Salma Hayek, modelka

Kim Kardashian

 

Kim Kardashian pojawiła się w Londynie na prezentacji swoich nowych perfum Debenhams. Miała na sobie dokładnie taki sam zestaw jak Charlotte Casiraghi kilka dni wcześniej. Naszym zdaniem krągła celebrytka prezentowała się o niebo lepiej! Jej kobieca sylwetka nadała temu strojowi pożądany efekt. Wszystko co ma na sobie Kim pochodzi z kolekcji Gucci na wiosnę i lato 2011.

Kim Kardashian prezentuje swoje nowe perfumy w Londynie

Więcej o: