Lula ubiera Britney

Czy panna Spears może jeszcze wyglądać sexy?

Z księżniczki popu, którą kiedyś była, dziś już nic nie zostało . Panna Spears nie tylko nie jest teraz seksowna, ale stała się wręcz odpychająca . Zbyt obcisłe ubrania, notoryczne "zapominanie" o bieliźnie (sic!), czy brudne włosy to obecnie jej znaki firmowe.

Czy Britney może jeszcze odmienić się w piękną i zadbaną kobietę? Lula ma nadzieję, że tak. Wyobraźcie ją sobie w tych ciuchach...

Na zakupy

Powyciągany dres Stylula radzi zamienić na wygodną i dziewczęcą sukienkę . Zabudowana sukienka projektu Diane von Frustenberg ( Pink Mascara ) nie pozwoli na kolejną modową wpadkę . Żadnych zbyt dużych dekoltów, ani prześwitujących materiałów. Całość jest grzeczna, ale ciągle kobieca . Pasek podkreśli talię, a kieszonki zaakcentują i optycznie podniosą biust Britney.

Na kolację (oczywiście z WŁAŚCIWYM facetem)

Sukienka Dolce & Gabbana ( Saks Fifth Avenue ) byłaby idealna na wieczorne wyjście do ekskluzywnej restauracji. Panterka to wzorek, który Britney lubi, ale z reguły źle nosi . W przypadku tej sukienki cętki nabierają eleganckiego wyrazu. W ten sposób Panna Spears mogłaby stworzyć bardziej dorosły i wyrafinowany wizerunek . musi tylko pamiętać, żeby umyć włosy..

Do klubu

Kuse spódniczki i obcisłe , satynowe bluzki, które podkreślają każdą niedoskonałość sylwetki to rzeczy, z których Britney powinna zrezygnować. Dużo bardziej sexy wygląda przecież to co ukryte... Czarna sukienka z cekinami marki BCBGMAXAZRIA ( Nordstrom ) jest idealna na imprezę. Luli najbardziej podoba się szarfa, która optycznie wyszczupliłaby Britney.

Więcej o: