Uczesz się jak Vanessa Hudgens!

Burza loków to świetny pomysł na lato! Lula radzi, jak łatwo wykonać taką fryzurę.

Vanessa to utalentowana, amerykańska piosenkarka, tancerka, aktorka i modelka. Urodziła się w 1988 roku , a już zdążyła zdobyć rzesze fanów i pokaźną sumkę na koncie. Znana jest głównie z filmu "High School Musical" i jego kontynuacji.

Vanessa Hudgens (Fot. Matt Sayles AP)Vanessa Hudgens (Fot. Matt Sayles AP) Vanessa Hudgens (Fot. Matt Sayles AP)

Dziś możemy podziwiać jej zadbane, lśniące włosy oraz charakterystyczną fryzurę . Jest prosta w wykonaniu, więc jeśli masz odrobinę czasu, to zaszalej!

1) Umyj włosy szamponem dodającym objętości i starannie wyczesz. 2) Nałóż niewielką ilość pianki. 3) Włosy nawiń na średnie wałki - zrób to możliwie dokładnie. Dobrze rozczesane włosy ułatwią sprawę. 4) Wysusz włosy, ale uwaga - nie do końca! 5) Lekko wilgotne kosmyki delikatnie odwiń i spryskaj nabłyszczaczem w sprayu. 6) Ponownie podsusz włosy. Nie rozczesuj ich, ewentualnie rozdziel palcami. 7) Na koniec spryskaj ułożoną całość lakierem nabłyszczającym do włosów i gotowe!

Niżej Lula proponuje kosmetyki z sieciowych sklepów, które mogą się Tobie przydać do ułożenia pięknych, lśniących, pozornie niedokładnych, jak u Vanessy , loków :

www.somar.bazarek.pl/www.hairstyle.abc24.plwww.somar.bazarek.pl/www.hairstyle.abc24.pl www.somar.bazarek.pl/www.hairstyle.abc24.pl Lakier nabłyszczający Helen Seward: 21 złotych, www.hairstyle.abc24.pl ; Sprawy nabłyszczający Joanna: 13 złotych www.somar.bazarek.pl ; Pianka mocno utrwalająca Helen Seward: 32 złote, www.hairstyle.abc24.pl.

Anna Szulc

Więcej o: