Brodka polską Rihanną?

Czyżby Monika tak zafascynowała się wizerunkiem Rihanny, że teraz próbuje się do niej upodobnić?

Rihanna jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki popularnej. Każdy jej utwór staje się hitem. Jednak nie tylko muzyka w jej wykonaniu jest godna zachwytu. Każda zmiana wizerunku artystki niesie ze sobą rzesze naśladujących . Uwielbienie do Riri dotarło również na polskie salony . Monika Brodka zafundowała sobie dwa drobiazgi, które zbliżyły jej wygląd do

wyglądu Rihanny

.

Monika Brodka (zdj. KJ/Forum)Monika Brodka (zdj. KJ/Forum) Monika Brodka (zdj. KJ/Forum)

Pojawiła się krótka, zalotna fryzurka w brązowym odcieniu, którą można nosić na wiele sposobów. Odważne cięcie mocno pasuje obu paniom - Lula gratuluje wyboru !

Rihanna (fot. PR Photos)Rihanna (fot. PR Photos) Rihanna (fot. PR Photos)

Drugi szczegół , który zbliża obie artystki to tatuaże-gwiazdki . Rihanna już od dawna ma ich wiele na karku i nawet na uchu. Monika postanowiła zrobić podobnie i wytatuowała dwie w podobnym miejscu. Mała rzecz, a cieszy...

Monika Brodka (fot. Kapif)Monika Brodka (fot. Kapif) Monika Brodka (fot. Kapif)

Lula przypomina, że cięcie podobne do Rihanny i Moniki Brodki ma Agyness Deyn . Zostało ono niedawno okrzyknięte fryzurą dekady . Wcześniej ten zaszczytny tytuł otrzymały włosy Jenifer Aniston. Tę zalotną i buntowniczą fryzurkę wykonał stylista włosów Sam McKnight na potrzeby sesji zdjęciowej. Modelce tak się spodobało nowe uczesanie, że od tamtej pory nie rozstaje się z nim.

Agyness Deyn fot. ImaxTree/FreeAgyness Deyn fot. ImaxTree/Free Agyness Deyn fot. ImaxTree/Free

Lula zachęca do zmiany wizerunku! Krótkie włosy są idealne na lato , a dodatkowo zanosi się, że nie będą przelotnym hitem, więc warto w nie zainwestować!

Co do tatuaży, lepiej je mocno przemyśleć - póki co, zostaje kalkomania i henna .

Anna Szulc

Zobacz także:

Rihanna: kurczak czy demon?

Rihanna i Doda w takich samych butach!

Więcej o: