Lula ubiera Edytę Górniak

Czy gwiazda sceny o dużym talencie stanie się kiedyś gwiazdą stylu? Czy zamieni bazarowe wdzianka na eleganckie kreacje?

Edyta Górniak jest jedną z najlepszych polskich piosenkarek . Osiągnęła najwięcej w muzyce spośród rodzimych gwiazd płci żeńskiej, ale i niechlubnie ma za sobą najwięcej nieudanych kreacji .

Edyta Górniak (fot. RN Forum, Kapif, KJ-Forum)Edyta Górniak (fot. RN Forum, Kapif, KJ-Forum) Edyta Górniak (fot. RN Forum, Kapif, KJ-Forum)

Największym problemem Edyty są stroje do pracy - oficjalne, na wielkie okazje oraz te mniejsze, jak występy w programach rozrywkowych miernej, z resztą, jakości... Lula postanowiła pobawić się w stylistę, którego gwiazda powinna zatrudnić zamiast obecnego...

TV-show

Najwięcej kiczu, koloru, przebieranek, dziwacznych fryzur , ton makijażu i potwornych dodatków Edyta zaserwowała nam właśnie w telewizyjnym show. Jej stylista powinien zostać deportowany za narażanie na śmieszność, bądź co bądź, niemłodej już piosenkarki . Kobieta zbliżająca się do czterdziestki nie powinna wyglądać jak przedszkolak, wybierający się na bal przebierańców! Niżej świeża, nietuzinkowa propozycja zwieńczona lekką, pastelową geometrią:

BCBGBCBG BCBG Sukienka BCBG: 196 $, Kopertówka BCBG: 139 $, Buty BCBG: 225 $.

Ważny koncert

Artysta z dobrą opinią nie musi za wszelką cenę przypominać o swoim istnieniu . Nie trzeba wyglądać jak tęcza, by wzbudzić zainteresowanie koncertem. Takie chwyty może stosować Doda , która nie ma wystarczająco dobrego repertuaru, by sprzedać wszystkie bilety na występ. Nie dość, że Edyta Górniak ma talent, to jeszcze wyszlifowany na diament. Mało tego - ma wygląd, tak ważny w tej branży. Brakuje jej tylko powagi i elegancji, by zawojować rynek muzyczny . Dla odmiany powinna pójść w stronę modowej klasyki.

BCBGBCBG BCBG Sukienka BCBG: 240 $, Kopertówka BCBG: 108 $, Buty BCBG: 147 $.

Wszystkie ubrania znajdziesz na bcbg.com .

Anna Szulc

Zobacz także:

Górniak podstarzałą Pocahontos?

Edyta gwiazdą pokazu Zienia!

Więcej o: