Fryzura w stylu Seleny Gomez

Lula podpowiada, jak uzyskać efekt pięknych, lśniących włosów!

Selena Gomez to szesnastoletnia amerykańska aktorka i piosenkarka. Odkryła ją wytwórnia Disneya, gdy dziewczyna miała zaledwie 12 lat. Nagrała trzy piosenki dla Walt Disney Records i obecnie gra w serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Aktualnie jest o niej tak głośno , bo ze swoją najlepszą przyjaciółką Demi Lovato, umieszcza zabawne filmiki własnej produkcji na Youtube.

Lula podziwia piękną fryzurę aktorki, która zawsze jest perfekcyjnie ułożona i lśniąca , dlatego przygotowała dla Was krótkie "co i jak" :

1) Fryzura nadaje się idealnie dla kogoś o kwadratowej twarzy. 2) Cięcie musi mieć lekką i postrzępioną grzywkę oraz pocieniowane pasma, sięgające żuchwy. 3) Umyte i wysuszone włosy prostujemy. 4) Na wymodelowane i wysuszone włosy nakładamy nabłyszczającą mgiełkę w sprayu, która nie obciąża włosów, a tworzy wrażenie lśniącej, zdrowej czupryny.

GOTOWE!

Niżej dwa produkty , które są niezbędne, by uzyskać fryzurkę w stylu Seleny:

fryzura w stylu Seleny Gomezfryzura w stylu Seleny Gomez fryzura w stylu Seleny Gomez Nabłyszczacz Matrix: 35,99zł, www.estyl.pl ; Prostownica Philips HP 4688-00: 226zł, www.electro.pl .

Selena Gomez fot. Byron Purvis-AdMedia-Capital Pictures-ForumSelena Gomez fot. Byron Purvis-AdMedia-Capital Pictures-Forum Selena Gomez fot. Byron Purvis-AdMedia-Capital Pictures-Forum

-- Anna Szulc

Zobacz także:

Gwiazdy w kokach - wybierz najpiękniejszy!

Ostre cięcie!

Więcej o: