Ubierz się w stylu Nicole Richie!

Lula podpowiada, jakie ciuszki wybrać, żeby wyglądać jak amerykańska gwiazdka!

Nicole Richie

za czasów "The Simple Life" ubierała się potwornie kiczowato - wszechobecne pastele, blond przedłużane włosy, sztuczne futerka, krótkie sukienki. Całe szczęście tamte czasy minęły, a Nicole wyrobiła sobie swój własny, wdzięczny styl .

Najczęściej można ją zobaczyć w sukienkach w wielobarwne kwiaty lub inne wzory. Długości różne, jednak nie ma w jej szafie miejsca na typowe, ultra-krótkie mini. Wszystko w naturalnych barwach, dziewczęcych fasonach, które nie są ani odrobinę wulgarne.

Na wieczory Nicole wybiera klasykę w nowoczesnym wymiarze. Czerń i biel są elementem przewodnim. Nie ma żadnych ekstrawagancji, a jedynie proste fasony.

Subtelne wzorki:

w stylu Nicole Richiew stylu Nicole Richie w stylu Nicole Richie Sukienka w kwiaty TopSecret: 109,90zł, topsecret.pl ; Bluzka Mango: 125zł, mangoshop.com ; Zielona sukienka H&M: 14,90 euro, shophm.com .

Nicole słynie również ze swoich stylowych dodatków . Nie warto omawiać jej obuwia, bo równie często można zobaczyć ją w szpilkach od Loubutina , co na boso. Gwiazdka uwielbia za to torebki - najczęściej bardzo drogie i czarne. Jedną z najkosztowniejszych jest Hermes Birkin , której tańszy odpowiednik Lula prezentuje na dole.

Poza charakterystycznymi wielkimi okularami u celebrytki pojawiają się chusty i szale . To świetny dodatek na kapryśną polską pogodę, dlatego warto przejąć nawyk gwiazdki i zabierać go ze sobą na każdą okazję.

Dodatki:

w stylu Nicole Richiew stylu Nicole Richie w stylu Nicole Richie Chusta Mango: 89zł, mangoshop.com ; Torba: 300zł, torebkowyraj.pl ; Chusta gnieciona Mango: 139zł, mangoshop.com.

Anna Szulc

Zobacz także:

Ubierz się w stylu Paris Hilton

Jak ukryć wystający brzuszek?

Wyglądaj jak Victoria Beckham!

Więcej o: