Ubierz się jak Lindsay Lohan!

Lula podpowiada, jak szybko i tanio ubrać się w stylu gwiazdki!

Lindsay Lohan to aktorka sławna nie z grania, a z lansowania się. Jej ekscesy narkotykowe i partnerskie śledzą wszyscy. Nie sposób wymienić wszystkich skandali z jej udziałem i stąd chyba lekki przesyt tą osóbką.

Zainteresowanie mediów jest coraz mniejsze, a propozycji zarobkowych nie przybywa. Jest jednak coś, czego zanegować u panny Lohan nie można - ugruntowany, nietuzinkowy styl .

Zdaje się, że stylistka Rachel Zoe zapoczątkowała uwielbienie LiLo do boho. Aktorka jednak nie trzyma się go kurczowo i pozwala sobie na wiele wariacji, jednak w tym samym prostym i buntowniczym tonie. To nie jest typowa dla Ameryki różowa blond-dziewczyna , jej ubiór odzwierciedla jej osobowość.

Niżej Lula prezentuje zestaw z sieciowych sklepów wzorowany na stroju Linds - ubierz się jak ona!

Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews)Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews) Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews) Okulary H&M: 5,90 euro, www.shop.hm.com ; Tunika H&M: 17,90 euro, www.shop.hm.com; Baleriny DeeZee: 39 zł, www.deezee.pl ; Torba H&M: 14,90 euro, www.shop.hm.com; Szorty H&M: 12,90 euro, www.shop.hm.com.

Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews)Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews) Lindsay Lohan (fot. Fame Pictures/Eastnews)

Anna Szulc

Zobacz także:

Ubierz się w stylu Fergie!

Metamorfozy Lindsay Lohan

Więcej o: