Metamorfozy Nicole Richie

Zobacz, jak gwiazdka zmieniła się w ciągu zaledwie kilku lat!

Nicole Richie znana jest z czterech rzeczy - bycia adoptowaną córka Lionela Richie , przyjaciółką Paris Hilton , szaloną imprezowiczką i czołową anorektyczką wśród celebrities.

Na salony wkroczyła dzięki serialowi "The Simple Life" w którym występowała u boku swojej przyjaciółki Paris Hilton. Wówczas miała nadwagę i ogromne kompleksy , zwłaszcza, że głównie pojawiała się u boku dziedziczki, której urody i figury odmówić nie można.

Po czasach urodowej udręki, panna Richie wzięła się za siebie, jednak zbyt ostro... W ciągu dwóch lat zmieniła się w szkielet owinięty skórą. Co gorsza, mimo częstych omdleń dziewczyna była bardzo zadowolona z siebie, co potwierdza choćby wyciek do internetu w postaci zaproszenia na imprezę, które zabraniało wstępu dziewczynom powyżej 45 kg wagi (!). Rzecz jasna sama Nicole wymogi te spełniała z nawiązką.

Obecnie celebrytka zmieniła image na poważniejszy - elegancja przesiąknięta stylem hippie . Do tego niedawno urodziła córeczkę Harlow , dzięki której jej życie się ustabilizowało.

Miejmy nadzieję, że córka Lionela nie wróci do brązowej skóry, pokazywania piersi na pokazach i nieprawidłowej wagi - w tę czy drugą stronę. Oby tak dalej!

Niżej deser w postaci uroczego zdjęcia Nicole w stanie błogosławionym :

Nicole Richie (fot. Fame Pictures / Eastnews)Nicole Richie (fot. Fame Pictures / Eastnews) Nicole Richie (fot. Fame Pictures / Eastnews)

Anna Szulc

Więcej o: