Sukienka wielofunkcyjna!

Zobacz zestawy, które czytelniczka Luli stworzyła z wykorzystaniem tej samej sukienki...

Eddie przysłała Luli 4 zdjęcia :

Witam!

Przedstawiam wam 4 wariacje na temat jednej sukienki, którą kupiłam na samej końcówce wyprzedaży w Zarze , za 30 zł . Sukienka jest do pół uda i w zasadzie pasuje do wszystkiego , dla tego od razu zakochałam się w niej. Oto 4 zestawy w najmodniejszych ostatnio kolorach, czyli szarościach i czerniach (zresztą moich ulubionych:).

zestaw 1: Sukienka (Zara, 30 zł-wyprzedaż) Koszula (z szafy siostry :) Torba (Bershka, 50zł-wyprzedaż. Bardzo wytrzymała torba ;) Buty (H&M, 50 zł) Kolczyki (Bershka, 3,95 euro. Pamiątka z wakacji we Włoszech)

zestaw 2:

ciuszki i dodatkiciuszki i dodatki ciuszki i dodatki Sukienka (j.w.) Kurteczka/żakiet (H&M, 120 zł. Zwykle nie kupuję tak drogich rzeczy, ale ta kurtka jest jedyna w swoim rodzaju :). Buty (Aldo, 200 zł-wyprzedaż. j.w., ale bardzo dobrze zainwestowane pieniądze) Szalik (H&M, 30 zł) Kolczyki (H&M, 8 zł)

zestaw 3:

ciuszki i dodatkiciuszki i dodatki ciuszki i dodatki Sukienka (j.w.) Pasek (JeansClub, 15 zł-wyprzedaż) Buty (Street, 100 zł) Kolczyki (stoisko z biżuterią w centrum handlowym, ok 14 zł)

zestaw 4:

ciuszki i dodatkiciuszki i dodatki ciuszki i dodatki Sukienka (j.w.) Sweterek (second-hand) Getry (H&M, ok 10 zł) Buty (H&M, 50 zł) Torebka (second-hand, kokardka przyczepiona przeze mnie) Naszyjnik (H&M, 15 zł)

Pozdrawiam

Zobacz także:

Ciuszki na ostatnei dni lata...

Dodatki w stylu EMO

Więcej o: